Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 18, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Lato w mieście – ulubione bary na świeżym powietrzu

Lato w mieście – ulubione bary na świeżym powietrzu
intopassion

Lato w mieście nie zawsze musi być nudne. W wakacje czas spędzamy na ogródkach bądź miejskiej plaży. W Warszawie powstają nowe miejsca, w których możemy przenieść się na świeże powietrze i przynajmniej w małym stopniu poczuć wakacje.

Temat Rzeka

Nowe miejsce na warszawskiej mapie, które od samego początku przyciąga szeroką rzeszę fanów. Nic dziwnego, bo to świetna przestrzeń do relaksu. Plaża z niesamowitym punktem widokowym, do tego dużo atrakcji, bar z napojami dla ochłody i dobra muzyka. Czy można chcieć czegoś więcej?

Plaża przy Moście Poniatowskiego

 

Miasto Cypel

Kolejnym miejscem bez którego nie wyobrażamy sobie wakacji jest Miasto Cypel. To przestrzeń, gdzie odbywają się najlepsze wydarzenia kulturalne w mieście. Tu wśród zieleni spędzisz czas aktywnie i biernie, na hamakach, leżakach, czy grach zespołowych!

Zaruskiego 6

 

Zdjęcie pochodzi z Facebooka Miasto Cypel

 

Iskra Pole Mokotowskie

Ogród z basenem i barem w samym centrum miasta? Jak najbardziej, Iskra to połączenie miejsca imprezowego z eventowym. Wszystko w jednym: basen, batut i kilkunastometrowy bar. Deszcz i niepogoda też im niestraszne! Wtedy wszyscy przenoszą się do części klubowej. Kto nie był, musi koniecznie odwiedzić Iskrę.

Wawelska 5

foto.Adam Markowski 

 

Zielony Jazdów

Naszą kolejną propozycją jest park przy Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. Tegoroczna – druga odsłona ZIELONEGO JAZDOWA kontynuuje zagadnienia związane z ekologią i zdrowym stylem życia. W tym roku w programie Zielonego Jazdowa znajdują się liczne spektakle tańca współczesnego, warsztaty, dyskusje, a także cotygodniowe otwarte dla wszystkich dancingi przy muzyce na żywo!

Jazdów 2

 

Cud nad Wisłą

W Cudzie nad Wisłą zawsze usłyszycie dobrą muzykę. To miejsce przede wszystkim koncertowe, ale idealnie sprawdza się także w ciągu dnia, z książką przy kawie. Wieczorem przy blasku kolorowych lampek możemy spędzić wolny czas w pięknych okolicznościach przyrody nad Wisłą. Polecamy!

Bulwar Flotylli Wiślanej

 

BarKa

Zimowe wieczory spędzamy w Planie B i Powiększeniu, na letnie przenosimy się na Barkę! Zacumowana na Wiśle, w samym centrum Warszawy, pływająca klubokawiarnia i scena koncertowa. Jednym słowem – obowiązkowy przystanek nad Wisłą.

Skwer im. Tadeusza Kahla

Czytaj także: MUST SEE – Zielony Żoliborz

MUST SEE – warszawska Praga

5 ulubionych miejsc na kawę w Warszawie

Submit a Comment