Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Letnie dodatki By Dziubeka!

Letnie dodatki By Dziubeka!
Anna Matyjewicz

Każda kobieta uwielbia wszelkiego rodzaju dodatki. Biżuteria jest dopełnieniem stroju, dlatego żadna z nas nie może się bez niej obejść. Biżuterię możemy łączyć w różne kombinacje i nosić o każdej porze roku. Nie da się jednak ukryć, że lato jest idealnym momentem do eksponowania swoich ulubionych dodatków! Dlatego też  z pomocą marki By Dziubeka postanowiłyśmy przygotować kilka letnich biżuteryjnych zestawów.

By Dziubeka to marka, która przede wszystkim łączy w sobie oryginalność, elegancję, kokieteryjność a także nowoczesność, dlatego każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie, niezależnie od swego charakteru, stylu czy dominujących trendów. Każda kobieta – od zwariowanej nastolatki po business woman – znajdzie w ofercie firmy coś dla siebie. Do pracy, do szkoły, na wieczorne wyjścia czy po prostu na co dzień, biżuteria jest doskonałą ozdobą na dowolną okazję! Oto nasze cztery biżuteryjne zestawy:

1. Ten minimalistyczny zestaw pasuje do delikatnych i zwiewnych sukienek. Proste bransoletki i subtelne kolczyki, każdej stylizacji dodadzą uroku.

2. Piękne kolory(amarantowy, błękitny i fioletowy), do tego zabawne kształty – to typowa letnia biżuteria. Pasuje praktycznie do każdego stroju, my najchętniej połączymy te dodatki z białym T-shirt’em i klasycznymi jeansami! Nic tak nie wzbogaci stroju jak bransoletka w cudownych letnich kolorach, czy oryginalny pierścionek.

3. I nasz typ na wieczór, czyli biżuteria z charakterem! Wzbogaci małą czarną, będzie też idealnym partnerem dla klasycznego damskiego garnituru. 

Biżuteria dostępna jest na stronie By Dziubeka

Submit a Comment