Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 16, 2024

Scroll to top

Top

MAJORKA Z CONTINENTAL TRAVEL


 • Turkusowe Morze Śródziemne, szerokie plaże o złocistym piasku, zielone wzgórza, hiszpański temperament spowolniony przez wyspiarski rytm życia.

  Majorkę można uznać za wyspę doskonałą, na której znajdziemy luksusowe hotele i sklepy oraz klimatyczne kawiarnie i kameralne restauracje. Udogodnienia masowej turystyki są wzbogacane o lokalne akcenty. Wspaniała architektura Palma de Mallorca kontrastuje z bajecznymi zatoczkami.

  Polecany hotel: Peymar 3* HB

  Hotel znajduje się bezpośrednio przy piaszczystej plaży w centrum Cala Moreja.
  Bliskość miasta z licznymi restauracjami i sklepami oraz złote piaski Majorki sprawią, że hotel jest doskonałym miejscem na wymarzone wakacje.

  cena od 2040 zł za osobę (wylot w czerwcu)


 • Palma Mazas
  Hotel położony w centrum El Arenal, miasta tętniącego życiem całą dobę. W okolicy hotelu znajdują się liczne restauracje, puby, dyskoteki i sklepy. Hotel położony jest 600 m od piaszczystej plaży, która rozciąga się na długości 5 km. Idealny dla osób aktywnych, nastawionych na rozrywkę.

  Hotel Peymar
  Hotel znajduje się bezpośrednio przy piaszczystej plaży w centrum Cala Moreja. Bliskość miasta z licznymi restauracjami i sklepami oraz złote piaski Majorki sprawią, że hotel jest doskonałym miejscem na wymarzone wakacje.

  Hotel Holiday Garden
  Hotel tylko dla osób dorosłych. Oferuje bardzo bogaty program relaksacyjny oraz animacyjny. Niska zabudowa i bajkowy ogród tworzą niepowtarzalną atmosferę. Położony w spokojnej części miejscowości Playa de Muro, ale blisko centrum i rozrywek. Idealne miejsce na romantyczne wakacje we dwoje.

  Hotel Club Marthas
  Odnowiony w 2008 r. Położony w jednej z piękniejszych miejscowości Majorki Cala d’Or. Posiada bogatą infrastrukturę i gastronomię na wysokim poziomie.