Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Mama bloguje. Przegląd najlepszych blogów dziecięcych

Mama bloguje. Przegląd najlepszych blogów dziecięcych
Anna Matyjewicz

Popularność blogów nie maleje! Wręcz przeciwnie, regularnie w sieci pojawiają się nowe perełki modowe. Jednak nie samą modą człowiek żyje, dlatego postanowiliśmy poszukać ciekawych stron tworzonych przez rodziców dla rodziców. Oto nasz subiektywny przegląd.

 

Szafeczka

Szafeczka to jeden z popularniejszych blogów dla rodziców, prowadzony przez mamę. Znajdziemy na nim liczne porady – „Okiem rodzica”, testy, modę dziecięcą, dziecięce akcesoria ale też dodatki do domu.

http://szafeczka.com

 

 

 

 

Makóweczki

Etatowa mama dwójki maluchów oprowadza nas po świecie dzieci. Na blogu Makóweczki znajdziemy interesujące zakładki – moda, strefa mamy i podróże, gdzie autorka dzieli się z nami swoimi spostrzeżeniami na różne tematy.

http://makoweczki.pl

 

 

 

 Miniówka i ja

Uroczy blog o wdzięcznej nazwie – Miniówka i ja – to blog mamy i jej rocznej córeczki. Znajdziemy tu wpisy na temat codziennych obowiązków, projekt weekend, czyli córka w obiektywie mamy, testy produktów, a także polecane miejsca w Warszawie dla mam z dziećmi. Warto zajrzeć.

http://miniowkaija.pl

 

 

Zaradna mama

Zaradna mama to ciekawy lifestylowy portal dla nowoczesnych rodziców. Na stronie zainteresowały nas różne, przydatne informacje, takie jak: zdrowe przepisy, porady, ale także wywiady ze znanymi mamami, inspiracje, ciekawe artykuły psychologiczne i wiele innych.

http://zaradna-mama.pl

 

Lily Life

Lily Life to blog prowadzony przez pracującą i mieszkającą w Warszawie mamę. Jest fotografem, swoją pasję postanowiła połączyć z pracą. Na blogu znajdziemy wyjątkowe zdjęcia i oryginalne stylizacje małej Lily. Ciekawy i inspirujący blog prowadzony przez młodą mamę.

http://lilylife.pl

 

 

Rodzina bez granic

 

Podróże – czyli to co uwielbiamy najbardziej! Rodzina bez granic to blog podróżniczy prowadzony przez rodziców – mamę polską dziennikarkę i tatę niemieckiego fotografa. Blog początkowo miał być źródłem informacji i zdjęć dla najbliższych, jednak z czasem przerodził się w prawdziwą kopalnię wiedzy o podróżach z dziećmi zarówno tych dalszych i bliższych.

http://thefamilywithoutborders.com/pl/

 

 

 Vivi i Oli

Estetyczny i piękny blog mamy bliźniaków Viviene i Oliviera. Blog powstał z ogromnej miłości do dzieci i fotografii. Podzielony jest na cztery części: wiosna, lato, jesień, zima, gdzie znajdziemy oryginalne zdjęcia bliźniaków w letnich, czy zimowych stylizacjach. Oprócz tego na blogu pojawia się strefa inspiracji, przegląd akcesoriów i artykuły dla mam.

http://vivioli-babiesfashionlife.blogspot.com

 

 

Mammamija

Zauroczyliśmy się klimatem tych zdjęć. Mammamija to blog prowadzony przez rodziców, którzy zawodowo zajmują się fotografią. Uwielbiają styl vintage, skandynawski design, morze i podróże. To wszystko zapisują na zdjęciach. Obok tego blogu nie da się przejść obojętnie.

http://www.mammamija.pl

 

Lady Gugu

Polubiliśmy ten blog za szereg ciekawych artykułów: jak uczyć dziecko języka obcego w domu, jak prawidłowo chwalić dziecko, do tego spora dawka przepisów kulinarnych, czy porady jak dobrze zaaranżować pokój dla dziecka. Przydatne informacje dla rodziców w jednym miejscu. Polecamy!

http://ladygugu.pl

 

Dzieci są ważne

To pierwszy w Polsce serwis poświęcony idei naturalnej opieki i pielęgnacji dziecka. Portal porusza ciekawe tematy z zakresu zdrowia, wychowania dziecka, odżywiania naturalnego, a także różnorodnych sposobów na organizację domu i życia, tak aby stało się źródłem bezpieczeństwa i zgodności z naturą.

 

http://dziecisawazne.pl

 

 

Submit a Comment