Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 16, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Najlepsze concept store na świecie

Najlepsze concept store na świecie
intopassion

Concept store to połączenie oryginalnego wnętrza, specjalnie wyselekcjonowanych produktów i przemyślanego designu. To najważniejsze cechy, które wyróżniają te miejsca od zwykłych sieciówk. Na pewno nie jesteśmy w stanie przejść obojętnie obok kolorowych bądź całkowicie minimalistycznych witryn.

AMSTERDAM

Tenue de Nimes
60, Elandsgracht

Tenue de Nimes to naturalna mieszanka unikalnych przedmiotów. Znajdziemy tu różnorodne ubrania i akcesoria – począwszy od klasycznych amerykańskich zegarków i Ray-Ban’ów po fotografię i odzież młodych projektantów. Jednak sklep skupia się przede wszystkim na dzinsie.

 

KOPENHAGA

Cykelmageren
57, Store Kongensgade

Mekka dla prawdziwych pasjonatów i fanów rowerów. Znajdziecie tu ręcznie wykonane rowery i akcesoria. Surowe i proste wnętrze podkreśla indywidualny styl tego miejsca.

 

MEDIOLAN

Frip
16, Corso di Porta Ticinese

Frip znajduje się w samym sercu Mediolanu. Otwarty w 1994 roku jako pierwszy concept store na rynku w Mediolanie, który importuje takie marki jak:  Bless, Marios, Henrik Vibskov

SZTOKHOLM

Papercut
24-25, Krukmakargatan

Ambicją właścicieli było stworzenie sklepu który będzie łączyć modę, sztukę, literaturę, film, czy muzykę. Stworzyli więc miejsce, gdzie znajdziemy oryginalne książki, albumy, płyty!

 

PRAGA

Hard”de”core
10, Senovážné náměstí

Usytuowany w centrum Pragi concept store łączy w sobie funkcję sklepu i showroomu. Prezentuje prace młodych czeskich projektantów i niezależnych firm.

 

NOWY JORK

OHWOW
227, Waverly Place

Na 150 metrach kwadratowych mieści się jedna z najbardziej oryginalnych księgarni. Concept Store stworzony został przez Rafael de Cárdenas. Wnętrze to czarno -biała podłoga i regały ułożone jedno na drugim, które stwarzają uczucie jakby cała przestrzeń pływała. Nowoczesna księgarnia z niebanalnym wnętrzem.

Submit a Comment