Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Najlepsze sklepy w Berlinie

Najlepsze sklepy w Berlinie
intopassion

W Berlinie zawsze wybieramy się na zakupy. To kolebka  sklepów, które wyróżnia nie tylko świetny asortyment ale także oryginalne wnętrza. To odróżnia je od typowych sieciówek! Wybraliśmy swoje ulubione – obok których nie przechodzimy obojętnie.

Lil Shop

Uroczy sklep w którym znajdziemy kolekcje vintage od Comme des Garçons i japońskiego projektanta Junya Watanabe. Jaskrawe, ekstrawaganckie dodatki wyróżniają wnętrze sklepu. Nie da się przejść obojętnie, do tego specjalnie wyselekcjonowane ubrania spełnią oczekiwania najbardziej wymagających fashionistek!

 

F95 Store

To jedno z najlepszych miejsc prezentujących modę od bardzo znanych projektantów, po młode talenty. F95 rozbija konwencjonalną prezentację produktów – tu znajdziesz kombinację marek – znanych projektantów obok awangardy, akcesoria pomieszane z ubraniami, odzież sportowa obok biżuterii off-beat. Warto sprawdzić!

 

The Flag Berlin

Szukacie streetwerowych ubrań? The Flag będzie idealnym przystankiem. To sklep w którym znajdziecie takie marki jak: NEW BALANCE, UNCONDITIONAL, INSIGHT, APOLLOKRIEG, FUNTIME i wiele innych. Oprócz tego na wieszakach znajdziemy sportową odzież, obuwie i dodatki najbardziej poszukiwanych światowych marek.

 

Photo: https://www.facebook.com/TheFlag.Berlin/timeline

Wood Wood

Karl-Oskar Olsen, Brian SS Jensen i Magnus Carstensen otworzyli swój pierwszy sklep w Kopenhadze w 2002 roku. Znaleźć tam można było oryginalne trampki i koszulki z rzadkimi nadrukami, a przede wszystkim sportową odzież dobrej jakości. To miejsce musiało powstać w Berlinie!

 

 

Zobacz także:

Moda w Berlinie

Nasze ulubione sklepy

BERLIN I love you!

Submit a Comment