Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 18, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Nasze typy na świąteczne prezenty

Nasze typy na świąteczne prezenty
Anna Matyjewicz

Sezon na zakupowe szaleństwo rozpoczety! Nastał czas intensywnego myślenia nad prezentami i jeszcze bardziej intensywnego opróżniania portfeli. Nie ukrywamy, że wciągneliśmy się w ten przedświąteczny klimat. Chcemy oszczędzić wam nerwów i gorączkowego biegania po sklepach, dlatego prezentujemy nasz subiektywny ranking najfajniejszych prezentów.

 

Księga Smaków Prowansji

Dla miłośników Francji…i dobrego jedzenia. Diane Holuigue wybrała się w podróż do Prowansji, a owocem tej podróży jest książka „Księga smaków Prowansji”. Autorka nawiązuje także do historii regionu, dodatkowo książka jest też kulinarną relacją z podróży. Spora dawka przepisów doprawiona pięknymi zdjęciami.

Do kupienia między innymi w internetowej księgarni Buchmann.

Makaroniki 

Najbardziej francuskie ciasta na świecie. Ucieszą nie tylko łasuchów, ale też osoby dla których jedzenie ma nie tylko smakować, ale też ładnie wyglądać. Elegancko zapakowane są doskonałym pomysłem na prezent. Aż szkoda je jeść!

Do kupienia między innymi w warszawskim i krakowskim bistro Charlotte.

Lampa w kształcie psa

Złoty pies i abażur zamiast łba – co Wy na taki prezent? Ta ciekawa, designerska lampa zaprojektowana przez Philippa Bruni to idealne połączenie prezentu oryginalnego i użytecznego. Można ją znaleźć w limitowanej ofercie prezentów przygotowanej przez Galleries Lafayette w Paryżu.

Butelka Roger Sabon Plaisir Rouge

Kto nie ucieszy się z butelki dobrego, czerwonego wina? Owocowe, zmysłowe wino z doliny Rodanu na pewno będzie świetnie pasowało do świątecznych potraw. A Plaisir w nazwie gwarantuje przyjemność!

Do kupienia w Enoteka Polska w Warszawie.

 

Submit a Comment