Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 19, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Niezwykłe restauracje w Warszawie – rekomendacje Fiki.

Niezwykłe restauracje w Warszawie – rekomendacje Fiki.
intopassion

Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz iście bajkowy ogród, w którym możesz zjeść lunch, gdzie serwują polskie dania przygotowane w oparciu o receptury przekazywane z pokolenia na pokolenie czy dokąd wybrać się na wieczorne spotkanie z przyjaciółmi?

OTO rekomendacje Fiki. FIKA Biznes zajmuje się głównie komunikacją dla gastronomii – czytaj Więcej

 

ZIELNIK

Zielnik to miejsce niezwykle kameralne o pięknym, ciepłym, kwiatowym wystroju, gdzie niewymuszona elegancja spotyka się z pyszną polską kuchnią. A jego iście bajkowy ogród w Parku im. Gen. Gustawa Orlicz-Dreszera jest wspaniałą propozycją na letnie, słoneczne dni w towarzystwie pysznej kawy i wykwintnych słodkości. Zielnik polecamy na spędzenie upału w mieście w jednym z najpiękniejszych ogrodów letnich w Warszawie.
 
_DSC8283
 
sałata cezar-1

 

łosoś z grilla 2

 
 

PAPU

PAPU to tradycyjna restauracja polska z kilkunastoletnim stażem. Przekazywane z pokolenia na pokolenia receptury, niezwykła konsekwencja w ich odtwarzaniu i precyzja ich wykonania plus różnorodność pochodząca z regionalizmu oraz prawdziwy smak polskich potraw – to wszystko zamyka się za drzwiami PAPU. PAPU rekomendujemy na spotkania biznesowe i wszystkie uroczystości rodzinne oraz na wyborną kuchnię polską.
 
_DSC4769
 

żurek1

 

schabowy3

 
 

INFORMAL KITCHEN

InFormal Kitchen to nieformalna kuchnia w komfortowym wydaniu, zainspirowana smakami zapamiętanymi z rodzinnej kuchni i licznymi podróżami kulinarnymi. Nieformalny charakter miejsca, pyszna, znana wszystkim dostępna kuchnia i klasyczna karta alkoholi sprawiają, że jest to miejsce doskonałe na szybki lunch, kolację czy spotkanie z przyjaciółmi. InFormal – zapraszamy na pyszne lunche i wieczory z muzyką z czarnych płyt.

 

_DSC2058
 
_DSC5339-2
 
_DSC5758

Submit a Comment