Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Nowe oblicze Hotelu SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój

Nowe oblicze Hotelu SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój
intopassion

Hotel SPA Dr Irena Eris w Krynicy-Zdroju tworzy, nieprzerwanie od 20 lat, wyjątkową historię miejsca. Uchodzi za ikonę polskiego rynku SPA.

Zarezerwuj hotel booking.com/spadrirenaeriskrynicazdroj – Ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a ja zyskam niewielką prowizję.

Podążając na bieżąco za światowymi trendami SPA, proponuje bogatą i atrakcyjną ofertę usług,  profesjonalny serwis oraz dba o utrzymanie najwyższego standardu wnętrz. Dzisiaj ponownie zaskakuje swoich Gości nowym designem w malowniczym otoczeniu.

 

Przebudowana została restauracja i bar oraz lobby hotelowe wraz z recepcją. Dzięki temu powiększyła się wspólna przestrzeń hotelowa, zwiększając komfort i funkcjonalność pomieszczeń. Jednocześnie zmienił się wystrój modernizowanych wnętrz, nadając charakteru nowym aranżacjom. Bar Przy Kominku połączono z lobby hotelowym, w którym pojawiły się kawiarniane stoliki i stylowe fotele z wzorzystymi obiciami. Można w nich się wygodnie rozsiąść i delektować ciepłem kominka oraz aromatem świeżo parzonej kawy. Restauracji Szósty Zmysł nadano nowoczesny wygląd. Stonowana kolorystyka, nie odciąga uwagi od niezwykłej panoramy rozciągającej się za przeszkloną na całej długości ścianą.  Zwiększono także liczbę miejsc, dzięki czemu w porze śniadaniowej goście nie muszą wyczekiwać na wolny stolik. We wszystkich modernizowanych pomieszczeniach zastosowano naturalne materiały jak kamień, drewno, szkło i wysokiej jakości tkaniny, nadając im wyjątkowy i spójny charakter.

 

_MG_2967_L

 

_MG_2844_M_mod

 

Jednocześnie zostały poddane rewitalizacji ostatnie pokoje, nie objęte do tej pory remontem, Zyskały nowe łazienki oraz wymieniono w nich tekstylia. Teraz, nie tylko można rozkoszować się, budzącymi zachwyt, widokami z okien na Jaworzynę Krynicką i rozciągającą się u jej stóp dolinę, ale także cieszyć się komfortem nowych przestrzeni i przyjazną atmosferą.

DrIrenaErisSPA.com

 

_MG_2539-HDR-Edit_I

 

_MG_2753-Edit_modif

 

SONY DSC

Submit a Comment