Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 19, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Nowość: Dr Irena Eris Authority Global Recovery Youth Serum

Nowość: Dr Irena Eris Authority Global Recovery Youth Serum
Paulina Grabara

Dr Irena Eris Authority Global Recovery Youth Serum to najnowszy produkt należący do rodziny Dr Irena Eris.

AUTHORITY to globalna pielęgnacja przeciwzmarszczkowa, zapewniająca spektakularne, natychmiastowo zauważalne odmłodzenie skóry oraz liftingujące uniesienie powieki, które przywraca wypoczęty i promienny wygląd twarzy.

 

Produkt mam przyjemność testować już od jakiegoś czasu i już po pierwszym użyciu zwróciłam uwagę, że skóra jest idealnie nawilżona oraz wzrasta jej jędrność. Cera jest bardziej promienna, pełna blasku, a gdyby miała uczucia, z pewnością mogłabym powiedzieć, że jest bardziej szczęśliwa.

Z czasem widoczna staje się też poprawa kolorytu. Na mnie największe wrażenie zrobiło zmniejszenie wiotkości mojej 44 letniej skóry.

Serum nakładam na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Stosuję je zarówno rano, jak i na noc. Można używać samodzielnie lub pod krem pielęgnacyjny. Krem nakładać po wchłonięciu serum (ok. 30-60 s.).

 

Screenshot 2024-05-06 at 14.23.42

 

Serum wykorzystuje zaawansowaną technologię odbudowy połączenia skórno-naskórkowego (DEJ) oraz aktywacji kanałów potasowych, aby zapewnić kompleksową regenerację skóry. Przywraca prawidłowe procesy fizjologicznej odnowy komórkowej. Zmarszczki ulegają wyraźnemu spłyceniu, skóra staje się jędrna i elastyczna.

Opatentowany heksapeptyd sygnałowy odbudowuje połączenie skórno-naskórkowe, przywracając prawidłowe procesy fizjologicznej odnowy komórkowej. 

Innowacyjny Trihydro Activator*, wzbogacony o peptyd złota, reaktywuje syntezę kolagenu I i III oraz przywraca efektywną cytoprotekcję. Cera odzyskuje naturalnie piękny blask i koloryt. Sensualna formuła serum otula skórę aksamitną miękkością i długotrwałym nawilżeniem.

*PATENT Centrum Naukowo Badawczego Dr Irena Eris i Instytutu Nenckiego Polskiej Akademii Nauk.

 

Efekty:

  • Wygładzenie struktury skóry
  • Spłycenie głębokich zmarszczek
  • Redukcja wiotkości skóry
  • Intensywne nawilżenie 
  • Poprawa kolorytu cery
  • Wzrost jędrności skóry

 

05_SERUM AUTHORITY Z KONSYSTENCJĄ

Next Story

This is the most recent story.

Submit a Comment