Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

PREMIERA: STYLISHpaper

PREMIERA: STYLISHpaper
Paulina Grabara

Zapach i szorstkość papieru. Duży format. Zapragnęliśmy, aby INTOpassion.com znalazło swoje rozwinięcie w druku. Przedstawiamy Wam nasz projekt specjalny, który jeśli Wam się spodoba, będzie kontynuowany. Oto nasz STYLISHpaper.

 

4 strony w formacie A3 przygotowane zostały przez team portalu INTOpassion.com.

Nasze letnie wydanie przygotowaliśmy w nakładzie 1000 egzemplarzy, które będą dystrybuowane między innymi w popularnych i lubianych warszawskich miejscach jak AIOLI, AIOLI inspired by MINI, MOMU.Gastrobar, GaliLu czy nowych interesujących konceptach jak Fifty Fifty Concept czy Puppystar.pl.

 

W pierwszym wydaniu STYLISH PAPER można przeczytać na temat raw foodu, poodkryć wiele ciekawostek dotyczących Bali – Wyspy Bogów, czy poznać zdanie szefa działu mody Elle Polska – Marcina Świderka, na temat warszawskiej mody ulicznej.

Ostatnia strona poświęcona została tematyce bloga WARSAWstateofmind czyli Warszawie. Znaleźć tu można informację o wyjątkowych miejscach i nasze sugestie dokąd wybrać się na drinka w ogródku, na smakołyki z różnych zakątków świata, na zakupy po unikalne kolekcje czy po garnitur na miarę!

 

STYLISH PAPER znajdziecie już od poniedziałku 27 lipca w następujących miejscach:

AIOLI, AIOLI inspired by MINI, Dwie Trzecie, MOMU. Gastrobar, Nenette, Le Rendez-Vous, Signature, w apartamentach H15 Fifty Fifty Concept, w salonach The Esthetic Group, w GaliLu olfactory, butiku Puppystar w CK Klif, Dignito, Wonders, w DH MYSIA3, Boathouse, Lokal 14, Loft Cafe, Bazar Kocha, Wootwórnia czy Chia Bistro.

 

 

Kontakt w sprawie STYLISH PAPER: Paulina Grabara, paulina@intopassion.com.

 

 

 

 

 

 

Submit a Comment