Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Marzec 31, 2023

Scroll to top

Top

No Comments

PREMIERA:STYLISHpaper no.2

PREMIERA:STYLISHpaper no.2
intopassion

Duży format, niebanalna grafika, a co najważniejsze tematy, których nie znajdziecie w żadnym innym magazynie – na rynku już jest nowy numer  STYLISHpaper!

Po ogromnym sukcesie pierwszego numeru magazynu przedstawiamy Wam najnowsze wydanie STYLISHpaper, które już od jutra znajdziecie w najmodniejszych miejscach w Warszawie.

Tym razem wraz z biurem Nautica Travel zabierzemy Was w podróż do świata egzotycznych wypraw nurkowych i pokażemy, które miejsca obrać za cel niezapomnianej i ekscytującej podróży. Dla tych, którym czas pozwala jedynie na weekendowe wypady stworzyliśmy natomiast nasz przewodnik po najciekawszych wystawach i miejscach, które koniecznie odwiedzić trzeba w Amsterdamie. 

Specjalnie dla miłośników sportu, kultury i gotowania przygotowaliśmy naszym zdaniem najciekawsze propozycje na październikowe popołudnia i wieczory. W STYLISHpaper znajdziecie także nasz kolaż, w którym tym razem prezentujemy weekendowy niezbędnik dla każdego mężczyzny.

O streetstyl’u i swoich modowych inspiracjach opowie Ewelina Gralak – stylistka i blogerka, zabierzemy was także do klimatycznego domu handlowego Mysia3.

W październikowym wydaniu nie zabraknie naszej słynnej czwartej strony i Warsaw State Of Mind, gdzie tym razem prezentujemy kolejne niezwykłe miejsca w Warszawie zarówno na smaczny lunch, zakupy jak i wyjątkowe zabiegi pielęgnacyjne.

Kontakt w sprawie STYLISH PAPER: Paulina Grabara, paulina@intopassion.com

 

 

 

 

 

Submit a Comment