Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 23, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Projekt EVC DSGN w CROPP Artists 2K15

Projekt EVC DSGN w CROPP Artists 2K15
intopassion

EVC DSGN marka, która słynie z niebanalnych wzorów i kolorowych, modowych kolekcji przygotowała nowy, wyjątkowy projekt, tym razem w ramach kooperacji z CROPP Artists 2k15.

CROPP Artists to najnowsza, limitowana odsłona na wiosnę 2015, która łączy streetową modę ze sztuką. Marka zaprosiła do współpracy ilustratorów, grafficiarzy i tatuażystów, by stworzyć trzy niezwykłe kolekcje ubrań z metką CROPP Artists.

Ewa i Dominik z grupy EVC DSGN przygotowali dla CROPPA projekt koszulki, który przenosi nas w szalone lata 90. Limitowany tees przypomina barwne płótno abstrakcjonisty. Miks ostrego błękitu i bananów z pewnością rozweseli szare, polskie ulice. To istny must have nadchodzącego lata!

O tym jak narodził się pomysł na współpracę z CROPP’em opowiada Ewa, projektantka kolekcji EVC DSGN:

Do współpracy doszło w bardzo naturalny sposób. Dostaliśmy maila z informacją o inicjatywie Cropp Artists 2015, a że z marką „znamy się bardzo dobrze”, przyjęliśmy propozycję i tym samym dołączyliśmy do grona artystów tworzących ten projekt. I tak powstał oversize’owy t-shirt rodem z lat 90-tych. Kolorowy, zabawny i przede wszystkim, zwracający na siebie uwagę. bo takie właśnie jest EVC DSGN.

T-shirt marki EVC DSGN przygotowany w ramach CROPP Artists 2K15 jest dostępny w sprzedaży w sieci sklepów CROPP w całej Polsce od 3 kwietnia 2015 w cenie 49,99 zł i rozmiarach XS-XL.

#CROPPartists  #EVCDSGN 

Submit a Comment