Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Rarytasy spod lady na MYSIEJ 3

Rarytasy spod lady na MYSIEJ 3
Kasia Ciołek

Już w nachodzący weekend (31.08, 01.09) w Domu Handlowym MYSIA 3 będziecie mogli skosztować inspirujących smaków oraz zajrzeć do świata kulinarnych nurtów, które tego lata podbiły nasze serca!

 

Przysmaki przygotowane specjalnie dla MYSIEJ 3, będą serwować gościnnie:
VEG DELI, czyli zdrowe pyszności przygotowane wyłącznie z warzyw, zbóż, nasion, orzechów, kasz i owoców. To jedna z pierwszych całkowicie roślinnych restauracji, która z pewnością zaspokoi apetyt tych, którzy postanowili usunąć ze swojego jadłospisu produkty mięsne.
MEAT LOVE to znakomite kanapki i burgery, które zadowolą z kolei każdego miłośnika mięsa. Głodni kulinarnych wrażeń będą mieli okazję spróbować autorskich interpretacji kanapkowych klasyków serwowanych w najlepszych nowojorskich i londyńskich restauracjach.
SERNIKI W SŁOIKACH przyciągną za to wszystkich wielbicieli wypieków. W tym miejscu będziecie mogli skosztować zarówno serników na słodko, jak i tych przyrządzonych na słono. To jedna z inicjatyw kulinarnych Pauliny Sieniarskiej (autorki bloga klapsaczykonferencja.pl) oraz Magdaleny Piwowar (dyrektor artystycznej magazynu SMAK).
MARRAKESH CAFE BY FOODDESIGNERS już przy samym wejściu rozbudzi Wasz apetyt pyszną pastą z ciecierzycy w różnych odmianach!
WINE AVENUE to nowo otwarty sklep z wyjątkowym winem, które odbyło do nas podróż z małych i mniej znanych winnic we Francji, Włoch, Hiszpanii, Chile czy RPA. Zakupione wina będzie można zabrać do domu lub wypić na miejscu, w towarzystwie hummusu lub burgera.

RARYTASY SPOD LADY to nie tylko gratka dla łasuchów! To także świetna okazja, by zrobić ostatnie zakupy z letnich kolekcji takich marek jak: NAP, GOOODAY, UFUFU Concept Store, My Paris, UEG, MUJI, Berries&Co, Impossible Project, COOKie czy Kowalski. I to w najniższych, promocyjnych, cenach!

Weekend SPOD LADY to wydarzenie zamykające sezon letni oraz inaugurujące wprowadzenie jesiennych kolekcji na MYSIEJ 3.

 

Submit a Comment