Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 18, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Resort narciarski 3 Zinnen Dolomites

Resort narciarski 3 Zinnen Dolomites
intopassion

Natura w najczystszej postaci. Narciarstwo w najczystszej postaci – 8 powodów, by zimą wybrać się we włoskie Dolomity.

 

Narciarstwo jako sport

3 Zinnen Dolomites to doskonały kurort narciarski dla koneserów, którzy mają różny poziom doświadczenia na nartach. Tu odkryją nowoczesny resort we włoskich Dolomitach, gdzie narciarstwo postrzegane jako sport, jest najważniejsze.

Keyvisual

 

Olśniewająca natura

3 Zinnen Dolomites to także miejsce otoczone przez zachwycającą, nieskażoną przyrodę, wśród której można spędzić wspaniały czas z rodziną i przyjaciółmi.

MK(c)__KM_5640-1

 

Gwarancja śniegu i 300 słonecznych dni w roku

Narciarze mogą eksplorować 5 połączonych ze sobą gór, co w sumie gwarantuje 110 kilometrów tras nar-ciarskich. Resort 3 Zinnen Dolomites otrzymał najwyższe oceny we wszystkich obszarach od renomowanego portalu skiresort.de za niedoścignioną różnorodność doskonale przygotowanych tras, na których – co naj-ważniejsze – jest gwarancja śniegu. Dodatkowo, co nie jest już sekretem, Południowy Tyrol pochwalić się może 300 słonecznymi dniami w ciągu roku.

 

Jedyny na świecie świąteczny region narciarski

Dźwięki muzyki, pyszne jedzenie, magiczne światełka. Spokojna, zimowa atmosfera, czas, kiedy raz w roku możemy uchwycić magię dzieciństwa. Resort narciarski 3 Zinnen Dolomites od 1 grudnia 2018 roku do 6 stycznia 2019 roku będzie jedynym na świecie regionem narciarskim, w którym można zało-żyć kostium z bożonarodzeniowej opowieści. Nagradzany chef kuchni przygotuje specjalne świąteczne dania według starych receptur, których będzie można spróbować w wybranych górskich chatach. I gdyby to wciąż wydawało się niewystarczające, to z pewności zachwycająca wyda się choinka bożonarodzeniowa z tysiącem gwiazdek czy prawdziwy urząd pocztowy Świętego Mikołaja na wysokości 2050 m n.p.m., wielki adwentowy wieniec czy renifer Rudi wraz ze swoimi saniami pełnymi prezentów.

 

Wyzwanie dla najodważniejszych

Najdzielniejsi powinni spróbować swoich sił podczas zjazdu z trasy Holzriese – stok o nachyleniu 71 procent jest najbardziej stromą trasą narciarską w całych Włoszech, która wywołuje gęsią skórkę u wielu najbardziej doświadczonych narciarzy. Jeśli lubicie ekscytujące doświadczenia, to polecamy wam tzw. Giro delle Cime czyli szusowanie po 5 górach, dzięki czemu odkryjecie zachwycające Dolomity w zimowej odsłonie. Obszar ten został uznany przez UNESCO za światowe dziedzictwo przyrody.

 

Ski Pustertal Express

Dzięki nowemu pociągowi ekspresowemu Ski Val Pusteria zapaleni narciarze nie są ograniczeni do korzysta-nia z jednego rejonu narciarskiego, ale mają na przykład dostęp do ośrodka narciarskiego Plan de Corones/ Kronplatz – dzięki temu mogą kotrzystać z ponad 200 kilometrów tras w obu regionach. Warto pamiętać także o kurorcie Cortina d’Ampezzo, który znajduje się od regionu 3 Zinnen Dolomites jedynie 30 minut drogi samochodem.

Screen Shot 2018-12-17 at 11.54.36

 

Doskonałe miejsce dla rodzin

Resort narciarski 3 Zinnen Dolomites jest także idealnym miejscem na urlop dla rodzin z dziećmi. Dziecięce marzenia zostaną spełnione na ulubionej rodzinnej górze – Baranci, gdyż tu po raz pierwszy dzieciaki mogą zjechać do doliny z samego szczytu, wybierając jedną z wielu tras. Dwa tory saneczkowe na różnych górach, jedyne we Włoszech stado reniferów, zachwycające rodziny gigantyczne bałwany, a także przytulne górskie chaty oferujące specjalne menu dla dzieci wypełniają ofertę dla rodzin w 3 Zinnen Dolomites.

 

MK(c)_DI7R0602-46

 

 

Więcej informacji: 

www.dreizinnen.com

 

Screen Shot 2018-12-17 at 11.31.06

 

Screen Shot 2018-12-17 at 11.30.23
 
Screen Shot 2018-12-17 at 11.31.24
 
Screen Shot 2018-12-17 at 11.30.38
 
Screen Shot 2018-12-17 at 11.31.38

Submit a Comment