Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 19, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Restauracja MOMU zaprasza na śniadanie za 1 zł.

Restauracja MOMU zaprasza na śniadanie za 1 zł.
intopassion

Śniadanie do kawy za 1 złotych, a w weekendy do śniadania prosecco w zestawie – to nowa propozycja znajdującego się na Placu Teatralnym MOMU.

Propozycja restauracji została stworzona z myślą o wszystkich tych, którym rano brakuje czasu na przygotowanie śniadania w domu.

Wśród propozycji śniadaniowych znajduje się 5 pełnowartościowych śniadań tj. Ryż na mleku kokosowym, Jajka w koszulkach na zadymionym boczku, Karkówka wiśniowa na podpłomyku, Pasta z wędzonych ryb podana na podpłomyku i Domowa jajecznika z kurkami podana na wiejskim chlebie.

Jak mówi brand manager MOMU – Daniel Chomicz – chcemy wyuczyć w ludziach kultury jedzenia śniadania na mieście, spotkania ze znajomymi, wspólnego spędzania czasu – bo nic tak jak relacje, wspólne emocje nie jest w stanie nastroić nas pozytywnie na dalszą część dnia.

Dodatkową atrakcją może być cykl Kulturalna Jesień w MOMU, podczas którego w restauracji odbywają się wernisaże i wystawy uznanych artystów-malarzy. Najbliższy wernisaż już 18 października, podczas którego będzie można zobaczyć prace Wioletty Jaskólskiej.

 

Śniadania MOMU

 

Jajka w koszulkach na zadymionym boczku

 

Save

Save

Submit a Comment