Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 20, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Solo Femme i Marta Kuba – na żywo z Gdańska!

Solo Femme i Marta Kuba – na żywo z Gdańska!
Paulina Grabara

Kolejny dzień w Gdańsku: piękne słońce, widok na Motławę, przepływające statki wycieczkowe i niemieccy i skandynawscy turyści. Do tego oczywiście warsztaty z bursztynu – i jest naprawdę pięknie.

Marta Kuba przyjechała do Gdańska, aby zaprojektować wyjątkowe obuwie z bursztynem dla marki Solo Femme. Poza warsztatami z obróbki bursztynu odkrywała miasto.

 

MARTA KUBA, projekt specjalny dla SOLO FEMME

O Gdańsku:

Pierwsze odczucie to niepowtarzalny klimat i spokój. Zupełnie inny świat. Najbardziej urzekają mnie wąskie uliczki z kolorowymi kamieniczkami. Lubię miasta nocą, a Gdańsk w tych okolicznościach, szczególnie podczas spaceru wzdłuż knajpek nad Mołtawą, wygląda naprawdę klimatycznie.

 

O bursztynie: 

Jest bardzo tajemniczy i interesujący jako materiał do projektowania. Nigdy nie wiemy z jakiego okresu pochodzi i co w sobie kryje – jak będzie wyglądał po obróbce. To wydaje mi się najbardziej intrygujące. Myślę, że jest jeszcze wiele możliwości do wykorzystania bursztynu w różnych dziedzinach designu.

 

Buty Solo Femme stworzone zostały dla kobiet, którym zależy na własnym wizerunku, dla których obuwie jest nie tylko częścią garderoby, ale sposobem wyrażania siebie i swojego stylu. Inspiracją Solo Femme jest włoskie życie: pokazy mody z Mediolanu, moda uliczna, film i włoska estetyka. Marka chce, aby kobiety, nosząc obuwie marki Solo Femme, czuły się piękne, eleganckie, seksowne i przede wszystkim kobiece.

 

Czytaj także: Zuo Corp. na żywo z Gdańska

Submit a Comment