Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 18, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

STYLISH PAPER jesień 2019

STYLISH PAPER jesień 2019
Paulina Grabara

Sztokholm, Czarnobyl, Lizbona z dzieckiem, smaki – nie tylko lokalne – we Florencji. Tematów w tym numerze nam nie brakowało. STYLISH PAPER jesień – serdecznie zapraszam do czytania.

Twórz STYLISH PAPER razem z nami – Patronite.pl/intopassion

Jeśli chcesz mieć swój numer STYLISH PAPER możesz wesprzeć nas nawet jednorazowo, a numer wyślę na podany przez Ciebie adres. STYLISH PAPER znajdziecie także w stylowych miejscach w całej Polsce, zaprzyjaźnione miejsca znajdziecie na końcu wpisu.

IG: into_passion, FB: intopassion

 

SZTOKHOLM. Dynamicznie zmieniające się miasto, które podąża „we właściwą stronę”. Miasto, które jest doskonałym przykładem do naśladowania. Piękne, dumne, ale i pełne innowacji. Kreatywne, tak samo, jak jego mieszkańcy. W jednym miejscu czułam się jak w Wenecji, w innym jak w Wiedniu czy w Paryżu, ale tak naprawdę Sztokholm jest niepowtarzalny. Poznajcie go koniecznie.

str.1jpg

 

Miasto pełne jest ciekawych miejsc – butikowe hotele, jak Story Hotel, w którym się zatrzymaliśmy, restauracje, które na bazie organicznych produktów łączą skandynawskie przysmaki z lasów i morza. Ogrody, które są oazą zrównoważonego rozwoju, muzea, najróżniejsze, które łączy jakość prezentowanych dzieł. I koncept story.

Na koniec opisałam dla was niezwykłe spa Yasuragi, które pokazuje, jak dbają o siebie Szwedzi. A robią to doskonale. O szwedzkim relaksie po japońsku przeczytacie już na Intopassion.com.

str2
 
Sztokholm to był pierwszy mój wyjazd tej jesieni – specjalnie dla was „Walizka z podróży” czyloi kontynuacja cyklu, co zabrałam na wyjazd. Będą jesienne sukienki, spódnice, marynarki, buty i ekologiczne kosmetyki.

str3

 

Ze Szwecji wyruszamy w podróż do Andaluzji – nie tej nadmorskiej, a tej w górach, przy granicy z Murcją. To nie jest miejsce dla niefajnych ludzi – czytajcie KLIK. W tym artykule poznacie niezwykłych ludzi, którzy uciekli od wiecznej pogoni, by wraz z dziećmi stworzyć swój eko raj na hiszpańskiej ziemi.

str4

 

str5

 

Temat jedzenia ekscytuje nas niezmiennie. W dziale INTOfood rekomendacje świetnych restauracji, a także artykuł Natalii Śmigielskiej Kuchnia włoska i niewłoska we Florencji.

str6

 

Tasty Stories to jedno z najciekawszych wydarzeń kulinarnych w naszym kraju. Szefowie kuchni Hoteli SPA dr Irena Eris zabierają co roku swoich gości w niezwykłą podróż po smakach Beskidów oraz Warmii i Mazur w poszukiwaniu smakowitych opowieści o lokalnej kuchni, produktach i ludziach. Więcej tu.

Na tej stronie dzięki Mai Zalewskiej przenosimy się też w Bieszczady. Czy warto wybrać się w pojedynkę? Co daje nam taki wyjazd. Na te i wiele innych pytań z pewnością znajdziecie odpowiedzi.

str7

 

To moim zdaniem perełka jesiennego numeru. Jestem bardzo wdzięczna Izie, która już od dłuższego czasu pisze do STYLISH PAPER, za tą rozmowę. Czarnobyl. Kto tam jeździ? Dlaczego? Jak zorganizować wyjazd? Czarnobyl – czy po popularnym serialu stał się modny? Oczekiwania kontra rzeczywistość, mity kontra fakty. Przeczytajcie koniecznie – premiera na intopassion.com już 26 września.

str8
 

str9

 

Stylowe miejsca w Polsce. Już tradycyjnie, jak w każdym numerze, wyszukujemy stylowe, klimatyczne miejsca, w które warto się wybrać, by zwyczajnie przenieść się na chwilę do innego, bardziej magicznego świata.

str10

 

str11
 
Matka i córka w Lizbonie. To był nasz pierwszy wyjazd we dwie. Było sporo wycieczek na ocean, zoo, jedno z największych akwariów w Europie, ale też zwyczajne zwiedzanie miasta: punkty widokowe, LX Factory, Belem. Były świetne naturalne lody, doskonały dorsz, azulejos i portugalska kawa.

str12

 

Z rodzinnej wyprawy do Lizbony płynnie przechodzimy na stronę INTOkids. Przeczytacie tu także kolejny artykuł Małej Reporterki Karoli – KLIK. Tym razem tłumaczy, dlaczego Filipiny to jej drugi dom i jej miejsce na świecie.

str13

 

Ostatnie strony to tradycyjnie już newsy Fashion, Beauty oraz Design.

str14

 

str15

 

Ostatnią stronę – też tradycyjnie – tworzymy wspólnie z MYSIĄ3. W jesiennym numerze MYSIA3 przypomina, że w naszym szybkim życiu warto znaleźć chwilę, by się zatrzymać, by być „tu i teraz”, dokonywać świadomych wyborów. Tak, jak bohaterowie wystawy „Krajobraz kulturowy”, na której wernisaż wraz z autorem projektu, zaprasza już 9 października.

Jesień to na Mysiej cykliczne już imprezy, które zawsze wam polecamy. Na ostatniej stronie znajdziecie wybrane wydarzenia, wraz z datami, dzięki czemu będziecie je mogli sobie wpisać do kalendarza.

str16

Submit a Comment