Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 20, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

STYLISH PAPER lato 2017

STYLISH PAPER lato 2017
Paulina Grabara

Roadtrip czyli podróż samochodem. Droga wzdłuż wybrzeża, mijamy białe wioski na wzgórzach, dalej kierujemy się w stronę gór Sierra Nevada. Kilka dni w Granadzie, odpoczynek w klubie plażowym w Marbelli i na deser Kadyks. Nie ma lepszego pomysłu na Andaluzję niż zwiedzanie jej samochodem.

 

19222616_10210925720991432_1838028859419796752_o

 

Andaluzja Roadtrip to nasz temat okładkowy. Na kolejnej stronie przyglądamy się Maladze – jednemu z najciekawszych miast w tym regionie Hiszpanii. Alcazaba i Teatro Romano, katedra i plątanina wąskich uliczek. Małe place po brzegi wypełnione turystami, którzy smakują tapas.

StylishPaper_calosc-1

 

StylishPaper_calosc-2_DB

 

 

Szukacie dalszej podróży, mniej turystycznego kraju, który kryje w sobie piękno? Kolumbia przez wojnę narkotykową i porwania przez lata nie należała do najgorętszych kierunków. Dziś kraj oferuje karaibskie plaże, kolonialną architekturę, niezwykłe połączenie nowoczesności i historii. W najnowszym STYLISH PAPER znajdziecie 10 powodów, dlaczego warto się wybrać do Kolumbii.

 

StylishPaper_calosc-3_DB

 

W Polsce nareszcie piękne, ciepłe dni – dla Was wybraliśmy wyjątkową ofertę z polskich hoteli. O hotelach i pasji do podróżowania rozmawiamy także z Karolem Weberem, który z branżą hotelową związany jest od 15 lat.

StylishPaper_calosc4_DB

 

StylishPaper_calosc5_DB

 

Polska to także doskonałe smaki – w tym numerze polecamy Wam Smaki Gdańska, a także Międzynarodowe Dni Wina w Jaśle, podczas których spróbujemy win rodzimej produkcji.

 

StylishPaper_calosc6_DB

 

StylishPaper_calosc7_DB

 

Na rodzinne wakacje wybieramy się na Kos. Grecja wyspa zachwyca nas zarówno bazą hotelową, udogodnieniami dla dzieci, jak i urokliwymi miejscami.

 

StylishPaper_calosc8_DB

 

oglądaj: 

 

Tęsknicie za wakacjami, a jesteście zmuszeni by siedzieć w domu? Obejrzyjcie świetnie zmontowane filmiki na youtube, które nie tylko zainspirują Was do kolejnych wypraw, ale zwyczajnie pomogą miło spędzić czas.

W STYLISH PAPER znajdziecie też stylowy dziecięcy świat: drewniane zabawki, bezpieczne kosmetyki i wysokiej jakości ubranka z bawełny organicznej. Lubicie korzystać z instagrama? Mamy dla Was nowy cykl INSTAMAMA – o tym jak swój profil prowadzi na instagramie opowie nam Maja Naskrętska.

StylishPaper_calosc9_DB

 

Ostatnie strony to wyjątkowe propozycje modowe, beauty i z działu home & design. Ostatnia strona to letni minimalizm – wyjątkowa propozycja domu handlowego MYSIA3.

 

StylishPaper_calosc10_DB

 

StylishPaper_calosc11_DB

 

StylishPaper_12

 

Gazetę znajdziecie w wybranych, stylowych miejscach w stolicy, a także Łodzi, Poznaniu, Częstochowie, Trójmieście czy Iławie. Jesteśmy w modnych kawiarniach i restauracjach, hotelach, SPA i concept storach (w tym w domu handlowym MYSIA3). Pełna lista, gdzie można nas znaleźć już wkrótce na Intopassion.com.

 

 

 

Submit a Comment