Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 18, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

STYLISH PAPER lato 2022

STYLISH PAPER lato 2022
Paulina Grabara

Pamiętam jeden z filmów Krzysztofa Gonciarza dla Intela „Krok Pierwszy”. Mówił, że jak chcesz się czegoś nauczyć i robić to dobrze, musisz po prostu zacząć to robić i robić do skutku. Taki jest bohater letniego numeru: konsekwentny, pracowity. Piotr Pająk, twórca kanału Podróże Wojownika, który subskrybuje ponad 260 tysięcy osób, ma też na swoim koncie tytuł Mistrza MMA, purpurowy pas w brazylijskim jiu-jitsu, czarny pas w kick-boxingu i klilkadziesiąt medali.

Cześć, nazywam się Paulina. Jeśli masz ochotę być na bieżąco, zapraszam Cię na: FB intopassion, IG intopassion.pl.

Możesz też stać się częścią STYLISH PAPER (Gazety w formacie A3, którą wydaję KLIK po więcej informacji) i intopassion – jeśli MASZ OCHOTĘ OTRZYMAĆ NOWY NUMER STYLISH PAPER, wesprzyj projekt na patronite.pl/intopassion.

 

Piotrek odwiedził 78 krajów. Chciałam porozmawiać z nim o podróżach, o życiu i przede wszystkim dowiedzieć się, skąd czerpie motywację, by spełniać marzenia. W wywiadzie przeczytacie także o tym, jak wygląda życie w Tajlandii, gdzie mieszka Piotr, gdy nie podróżuje oraz o pracy youtubera. KLIK.

stylishpaper_LATO 1

 

stylishpaper_LATO 2

 

stylishpaper_LATO 3

 

Na kolejnych stronach powracamy do Polski – w naszym cyklu STYLOWE MIEJSCA w letnim numerze przeczytacie Pałacu Rozalin, a także Siedlisku Blanki i wiosce, która powstaje w okolicy oraz o Zmysłowej Przyjemności Jedzenia, której możecie doświadczyć w pierwszej w Polsce slowfoodowej Restauracji Romantycznej w Hotelu SPA Dr Irena Eris.

stylishpaper_LATO 4

 

stylishpaper_LATO 5

 

Ja z kolei w letnim numerze zabieram Was do Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Podzielę się z Wami moimi ulubionymi miejscami na weekend w jednym z najładniejszych i najbardziej uroczych miasteczek w Polsce.

stylishpaper_LATO 6

 

Lubicie wino? A co powiecie na wino z Algarve? Nikt o winach (i zresztą o jedzeniu również) nie opowiada tak, jak Filip, który prowadzi na Instagramie konto Głodny Świata. U nas Filip pisze o winie z poczuciem przynależności do ziemi, historii i oceanu.

stylishpaper_LATO 7

 

Gdy lecisz na Santorini, wiesz, że tam ma być pięknie. Jedyna obawa, to czy przypadkiem wyspa Cię nie rozczaruje. A gdybym tak się zastanowiła, dokąd jechałam bez wielkich oczekiwań i które miejsce mnie najbardziej pozytywnie zaskoczyło w Europie? Myślę, że w Top 5, a może nawet Top3 umieściłabym greckie wyspy Paxos i Antipaxos. I tam Was zabieram w tym numerze – kilka lat temu spędzziłam na Paxos tydzień (na Antipaxos wylegiwaliśmy się na plaży), w tym roku wybraliśmy się na jedniodniowy rejs pływając od malowaniczego miasteczka do niezwykłej jaskini i zachwycającej zatoczki.

Oto słów kilka o Paxos, niemalże zabłąkanej karaibskiej wysepce Antipaxos oraz mini przewodnik po sąsiadującej z nimi, bardziej znanej i zdecydowanie większej wyspie Korfu, na której również byliśmy po raz drugi.

stylishpaper_LATO_8

stylishpaper_LATO_9

 

Z greckich wysp wraz z Agatą, która na Instagramie prowadzi profil @adresownik, wyruszamy do stolicy Europy – Brukseli. To idealna opcja na city break wypełniona wspaniałą architekturą, streetartem i cudownym jedzeniem.

stylishpaper_LATO_10 stylishpaper_LATO_11

 

STYLISH PAPER to nie tylko podróże, ale także strony pełne nowych produktów i marek modowych, beauty czy z kategorii design. W letnim numerze znajdziecie również cykl przygotowany z Polskimi Markami Modowymi oraz letnie inspiracje wybrane z domem handlowym MYSIA3.

Miłej lektury!

stylishpaper_LATO_13

stylishpaper_LATO_12

stylishpaper_LATO_14

stylishpaper_LATO_15

stylishpaper_LATO_16

 

 

 

 

 

Submit a Comment