Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 18, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

STYLISH PAPER wiosna 2018

STYLISH PAPER wiosna 2018
Paulina Grabara

Zawsze jest tak samo: nie mogę się doczekać, aż każdy następny numer przyjedzie z drukarni, potem z drżącym sercem, ale i wielką ekscytacją wertuję kolejne strony. Dziś prosto z drukarni przyjechał pachnący numer wiosenny.

Naszym tematem okładkowym jest street style. Jego moc, widowiskowość i przede wszystkim miejsca, do których warto się wybrać, by obcować z tym rodzajem sztuki. Podróżujemy więc z Katowic, przez Łódź, Berlin, Lizbonę aż do Ameryki Południowej Mexico City, San Paulo i Bogoty.

 

StylishPaper_styczen_FIN_druk

 

Na kolejnej stronie Monika Wtulich przedstawia nam portugalskiego artystę Bordalo II, który na lizbońskich murach demaskuje nasze podejście do przedmiotów użytkowych.

Ja natomiast rozmawiam z Markiem Wiensem, dziennikarzem, producentem, i przede wszystkim vlogerem z niemal 1,5mln subskrypcji, o jedzeniu ulicznym, a także samym zawodzie vlogera.

 

StylishPaper_styczen_FIN_druk2

 

Lubicie wracać do tych samych miejsc i za każdym razem znajdujecie coś nowego? My mamy tak z Tajlandią, którą wciąż jesteśmy nienasyceni. We wiosennym numerze dzielimy się z wami niezwykłymi doświadczeniami, które przeżyliśmy w tym pięknym kraju: od jedzenia gigantycznych krewetek rzecznych w Ayutthaya po spotkanie z buddyjskim zakonem konnym w okolicach Chiang Rai na północy kraju.

 

StylishPaper_styczen_FIN_druk3

 

Z Tajlandii przenosimy się na azjatycką wyspę, która słynie z plantacji herbaty, ostrego jedzenia i najpiękniejszej trasy kolejowej na świecie. witamy was na Sri Lance. W artykule znajdziecie 17 powodów, które świadczą o pięknie, ale i o różnorodności wyspy.

 

StylishPaper_styczen_FIN_druk4

 

StylishPaper_styczen_FIN_druk5

 

Tanio do raju? Tak, jeśli uda wam się kupić bilety lotnicze w promocyjnej cenie. O wielkiej przygodzie życia i prawdziwym raju pisze Michał Łabiszak, który leciał prawie 3 dni przez 5 miast, by spędzić niecałe 2 tygodnie na Zanzibarze.

 

StylishPaper_styczen_FIN_druk6

 

Wiosna to wyjątkowy czas, który celebrowany jest na całym świecie. Izabela Woźniak postanowiła przyjrzeć się niezwykłym powitaniom wiosny, takim jak: tajski Festiwal Songkran, japońskie kwitnienie wiśni Hanami, najbardziej kolorowy festiwal Holi w Indiach i Nepalu czy huczne świętowanie z udziałem hiszpańskiego temperamentu Las Fallas w Walencji.

Wraz z wiosennymi promieniami słońca mamy też coraz więcej energii – w tym czasie polecamy wam aktywny urlop w pięknej Słowenii. Ten mały europejski kraj ma bardzo wiele do zaoferowania: góry, jaskinie, piękne miasteczka i urocze plaże.

 

StylishPaper_styczen_FIN_druk7

 

Na stronie SMAKI POLSKI w tym numerze na kulinarną przygodę zapraszamy do Warszawy, Częstochowy, Łodzi, Lublina i Poznania.

 

StylishPaper_styczen_FIN_druk8

 

Polecamy wam również wyjazd na Noc Kultury do Lublina, która odbędzie się 2/3 czerwca. W wywiadzie Dyrektor Festiwalu Panią Joanną Wawiórką-Kamienicką przeczytacie o niezwykłych rzeczach, które dzieją się w mieście, o planach i wcześniejszych realizacjach.

 

StylishPaper_styczen_FIN_druk9

 

Na kolejnych stronach polecamy Wam piękne miejsca, w których warto się zregenerować i odpocząć w wiosenny weekend. Od 4 i 5 gwiazdkowych hoteli, przez urocze wille, folwarki i zamki. Najważniejsze to piękne otoczenie, harmonijny design, dobra energia i pyszne jedzenie.

 

StylishPaper_styczen_FIN_druk10

 

StylishPaper_styczen_FIN_druk11

 

StylishPaper_styczen_FIN_druk12

 

Kolejna strona to kraina dziecka i rodziców – tu znajdziecie kilka naszych ulubionych produktów, a także dwie nowości na rynku. W sekcji INSTAmatki przeczytacie wywiad z Karoliną Kuklińską, mamą 2 córek i współzałożycielką marki YOPE.

 

StylishPaper_styczen_FIN_druk13

 

Ostatnie strony STYLISH PAPER to MUST HAVE Fashion, Beauty oraz Design – pokazujemy Wam tu ciekawe marki i produkty, które lubimy. W wiosennym numerze przeczytacie między innymi o 8288 Concept Store w domu handlowym MYSIA3, o kosmetykach Yonelle, które obudzą skórę na wiosnę czy pięknej ceramice Ende Ceramics od polskich projektantów.

 

StylishPaper_styczen_FIN_druk14

 

StylishPaper_styczen_FIN_druk15

 

Ostatnia strona zarezerwowana jest dla domu handlowego MYSIA3. W tym numerze czeka na was coś wyjątkowego: Kalendarium od marca do czerwca, w którym znajdziecie wiele świetnych wydarzeń, jak Unlisted Festival, Wegańska Wiosna czy wystawa fotografii Tomasza Wysockiego „Smak Wiśni” w Leica Gallery.

 

StylishPaper_styczen_FIN_druk16

 

Jeśli podoba Wam się to, co robimy, wesprzyjcie nas: 5zł w abonamencie przez 3 miesiące, to być może dla was niewiele, a nam z pewnością zrobi różnice – szczególnie jeśli Patronów będzie więcej: https://patronite.pl/intopassion

 

Submit a Comment