Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 23, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

STYLISH PAPER wydanie letnie

STYLISH PAPER wydanie letnie
Paulina Grabara

8 stron A3 i tematyka związana całkowicie z Polską. Po raz pierwszy w zwiększonym nakładzie i dostępny w 4 kolejnych miastach poza Warszawą – nowy numer ekskluzywnego, bezpłatnego magazynu STYLISH PAPER już do przeczytania w naszych ulubionych miejscach.

STYLISH PAPER to gazeta do poczytania do porannej filiżanki kawy w modnej klubokawiarni, czy w weekend w domu.

W najnowszym numerze temat okładkowy i MAGIA POLSKI czyli wyjątkowe miejsca, które warto odwiedzić podczas wakacji. Przedstawimy Wam Natalię i jej mobilne camp spa, polecimy Jasielski Region Winny i zabierzemy na wycieczkę po Pojezierzu Augustowsko – Suwalskim – konno, kajakiem i rowerem.

Na kolejnych stronach przeczytacie o polskim designie, odkryjecie wakacyjne niezbędniki modowe, urodowe, a także produkty do domu – wszystko od polskich producentów.

Jak w każdym numerze coś dla osób, których serce bije w warszawskim rytmie – o swojej miłości do miasta opowie Michał Kuś, świetny stylista i szef działu mody magazynu Glamour. W naszych rekomendacjach znajdziecie rynki jedzeniowe, butiki polskich projektantów, kawiarnio – księgarnie, showroom’y i oczywiście nasze ulubione miejsca na śniadanie, drinka czy zabiegi kosmetyczne.

STYLISH PAPER będzie można znaleźć w najbardziej stylowych miejscach stolicy, między innymi: w domu handlowym MYSIA3, Aioli, Aioli Mini inspired by MINI, MOMU, showroomie SMEG, Instytutach kosmetycznych Yonelle La Tomatina, Bazar Kocha, a także w miejskim spa Relax in Spa, oraz miejscach, które zaprezentują się w STYLISH PAPER.

Poza Warszawą STYLISH PAPER będzie dostępne w Lublinie, Trójmieście, Łodzi i Częstochowie.

 

Codziennie nowe artykuły na intopassion.com. Śledźcie nas na facebook.com/intopassion oraz instagram into_passion.

 

StylishPaper_1str

 

StylishPaper_2str

 

StylishPaper_3str

 

StylishPaper_4str

 

StylishPaper_5str

 

StylishPaper_6str

 

StylishPaper_7str

 

StylishPaper_8str

 

Czytaj:

MAGIA POLSKI

Pojezierze Augustowsko – Suwalskie

Holiday Checklist, czyli co warto kupić latem cz.1

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Submit a Comment