Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 20, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

STYLISH PAPER wydanie ZIMA 2017

STYLISH PAPER wydanie ZIMA 2017
intopassion

Czy istnieje coś takiego jak zapach świąt? Czy czujecie swego rodzaju radość, gdy pruszy pierwszy śnieg? Ja tak. W zimowym numerze chcieliśmy zamknąć kawałek magii – to, co dla nas najważniejsze w związku ze świętami, Nowym Rokiem i zimą.

 

stz1

stz2

 

Tym razem zrezygnowaliśmy z wypraw na koniec świata – zimą polecamy białą krainę: dostojną, przepełnioną pysznymi smakami dolinę Val Senales z popularnym kurortem narciarskim Maso Corto. Opowiemy wam o regionalnym jedzeniu, podamy nazwy restauracji i schronisk, do których warto wybrać się na knedle z mozzarellą czy jagnięcinę. Przeczytacie także, że dolina Senales to idealne miejsce na relaks z bogactwem zabiegów na bazie lokalnych produktów.

Czytaj:

Maso Corto/Val Senales WINTER WONDERLAND

 

Kto szuka magii bliżej domu, ten powinien przyjrzeć się proponowanym przez nas uroczym miejscom – nie znajdziecie tu dużych hoteli, a małe agroturystyki, apartamenty czy całe wille do wynajęcia.

 

stz3

 

Z zimowej krainy przenosimy się do zupełnie innego świata, który fascynuje, intryguje, zachwyca. Dla nas o swojej przygodzie z Japonią opowiadają Szef Kuchni Karol Okrasa oraz fotografka Zosia Promińska.

 

stz4

 

Z Japonii przenosimy się do Singapuru – Państwa Miasta, które także doskonale łączy tradycyjną kulturę azjatycką z zachodnią nowoczesnością. Aleksandra Malinka przedstawia 7 powodów, dla których warto choć raz wybrać się do Singapuru. Oto mini przewodnik co robić w mieście.

 

stz5

 

Zima to czas krótszych weekendowych wypadów w góry, ale też ferii zimowych i dłuższego odpoczynku. Przedstawiamy Wam 3 miejsca i ich oferty, które z pewnością Was zachwycą.

 

stz6

stz7

 

Zimowe miesiące to z jednej strony świąteczny klimat i jarmarki bożonarodzeniowe, z drugiej magia jak z filmów w Nowym Jorku. To romantyczny, przepełniony dekoracjami i światełkami Amsterdam i narciarskie wyzwania, np. w Japonii. To też czas wspaniałej pogody, np. w Azji Południowo-Wschodniej czy w Kenii. Wszystkim miłośnikom wyjątkowych smaków polecamy Sri Lankę, pełną aromatycznych przypraw i doskonałej herbaty. Z kolei tym, którzy kochają piękno natury, polecamy wyprawę do Masai Mara – do ziemi Masajów i Króla Lwa.

 

stz8

 

stz9

 

Kochamy polskie smaki – w zimowym numerze opowiadamy Wam o projekcie Tasty Stories czyli Opowiedziane Smakiem, a także Smaki Polski czyli propozycje wyjątkowych restauracji z całej Polski. Co je łączy? Jakość czy to kawy, czy wyszukanego dania. Ludzie, którzy tworzą dane miejsce.

 

stz10

 

stz11

 

STYLISH PAPER to też zawsze świat dzieci i ich mam (INTOkids). Tym razem przedstawiamy wyjątkowe pomysły na świąteczny prezent, a w sekcji INSTAmatki zapraszamy do rozmowy z Beatą Sadowską.

 

stz12

 

Jeśli szukacie prezentów dla najbliższych to mamy dla Was kilka propozycji: dla podróżników, dla beauty freaków, dla miłośników designu i pięknych estetyczne rzeczy.

 

StylishPaper_listopad-grudzien_2017_calosc-03 copy

 

Jak w każdym numerze STYLISH PAPER ostatnie strony przeznaczone są na modę i design: znajdziecie tu pomysły na prezenty, ciekawe kolekcje, ekologiczne produkty i przegląd najciekawszych propozycji z domu handlowego MYSIA3.

 

stz14

stz15

 

stz16

 

 

 

 

Jeśli podobał Wam się nasz wpis, dołączcie do INTOPASSION FRIENDS i śledźcie nas na Facebook.com/intopassion oraz Instagram.com/into_passion i kliknij subskrybuj nasz kanał na youtube’ie:

 

 

Submit a Comment