Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 24, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

STYLISH PAPER zima 2021/22

STYLISH PAPER zima 2021/22
Paulina Grabara

Być bliżej nieba. Bliżej siebie. Bliżej rodziny i przyjaciół. Bliżej pasji. W zimowym numerze zabieramy Was w piękną podróż. Zapraszam w imieniu wszystkich, którzy tworzyli ten numer.

Cześć, nazywam się Paulina. Jeśli masz ochotę być na bieżąco, zapraszam Cię na: FB intopassion, IG intopassion.pl.

Możesz też stać się częścią STYLISH PAPER (Gazety w formacie A3, którą wydaję KLIK po więcej informacji) i intopassion – jeśli MASZ OCHOTĘ OTRZYMAĆ NOWY NUMER STYLISH PAPER, wesprzyj projekt na patronite.pl/intopassion.

 

IMG_3549

 

Naszym tematem okładkowym jest jedno z najpiękniejszych miejsc, w jakich byłam w Polsce. Zamknij oczy. Przeniosłeś się w góry, wspaniałe, jak z dziecięcych marzeń. Wstajesz rano i patrzysz na czubki ośnieżonych drzew. Zakładasz buty, narty i już jesteś na stoku. Nie musisz wjechać kolejką, bo już jesteś na jej górnej stacji, bo Apartamenty Ski & Sun to najwyżej położone apartamenty w naszym kraju.

strona_1

strona_2

 

Ze Świeradowa ruszamy dalej w Polskę. Nie tak daleko macie do Świdnicy, położonej pomiędzy Wrocławiem, a Zamkiem Książ. Tam polecamy Wam Hotel Fado.

Tych, którzy marzą o spokoju, ale i wielopokoleniowej inwestycji, zapraszamy do Siedliska Blanki. Tam właściciel Siedliska opowie o możliwości zakupu ziemi w sąsiedztwie tej butikowej agroturystyki.

A czy znacie takie miejsce, jak Pałac Rozalin? Znajduje się nieopodal Warszawy, ale jednak na tyle daleko, by uciec od zgiełku miasta. Czeka tam na Was przepiękny zespół pałacowo-parkowy w Rozalinie, a także wyśmienita kuchnia.

strona_3

 

Na kolejnych stronach zapraszam Was na zimowy spacer po Warszawie. Mieście, w którym mieszkam i które bardzo lubię. Gdzie najchętniej chodzimy? Do Łazienek Królewskich, na Stare Miasto, ale uwielbiamy też 3 warszawskie dzielnice: Powiśle, Saską Kępę i Żoliborz. Szwendamy się wtedy uliczkami, wpadamy do ulubionych kawiarni, albo spacerujemy po lokalnych parkach. Jeśli macie więcej czasu, polecam Wam Pałac w Wilanowie, gdzie wieczorem możecie uczestniczyć w pięknym spektaklu w Królewskim Ogrodzie Światła. Możecie też wybrać się do Powsina, gdzie jest równie, a może jeszcze bardziej kolorowo – tam powstał Ogród Świateł Piotruś Pan. Jeśli lubicie spacery zakończone dobrym jedzeniem lub odwiedzaniem różnych lokali, to wybierzcie się na Wolę do dwóch całkiem nowych kompleksów: Browarów Warszawskich i Fabryki Norblina.

strona_4

strona_5

 

Czy w 2022 roku Świat na nas czeka? My wierzymy, że tak. Na dwóch stronach wraz z przyjaciółmi, którzy kochają podróże ponad wszystko, zebraliśmy kilka rekomendacji dla Was. Ja (intopassion.pl) piszę o chilloutowej wyspie Holbox, Maciek Kuczyński (maciek.kuczynski) o Bramie do Kotliny Kłodzkiej i miejscowości Bardo. Karolina Laska (travelizingpl) poleca – jak mówi – najbardziej niedocenioną stolicę w Europie: Oslo. Sylwia Dębicka (_silviasue) rekomenduje Algarve, Agata (adresownik) Zatokę Kotorską w Czarnogórze, a Iza Woźniak poleca Bośnię i Hercegowinę.

strona_6

strona_7

 

Na rozkładówce przygotowaliśmy dla Was materiał wraz z 3 Zinnen Dolomites o świecie alpejskiej przyrody we włoskich Dolomitach. Region ten, wpisany na listę Światowego Dziedzictwa Przyrody UNESCO. Z naszego materiału dowiecie się o newsach na sezon zimowy 2021/22, a także o sekretnych wskazówkach.

strona_8

strona_9

 

Ze śnieżnych Dolomitów przenosimy się do upalnego, pełnego koloru Meksyku. Czy każdy może zamieszkać w Meksyku? O nowej rzeczywistości, o wyprowadzce z Polski, a także o jedzeniu i ekologicznym podejściu rozmawiam z Sylwią Luks, mamą trójki i współwłaścicielką marki Luks by Looks.

strona_10

strona_11

 

Jak nie w Meksyku, to może zima w … Turcji? My polecamy kierunek Antalya. Macie tu urocze Kaleici czy starówkę, świetny hotel Trendy Lara, akwarium z 40 metrowym tunelem. Zima to idealny termin, by trochę pozwiedzać – niedaleko macie słynne Pamukkale, by pograć w golfa albo … pojeździć na nartach (najbliższy kurort narciarski znajduje się 40km od Antalyi, dzięki czemu poranek możecie spędzić na nartach, a po południe na plaży).

strona_12

 

Kto z Was podróżuje z dzieckiem? Da się? Oczywiście, że się da. Czego to uczy i dzieci i rodziców przeczytacie w naszym artykule, a o rodzinnych podróżach poza mną (podróżuję od małego z obecnie 5-letnią Natalką www.intopassion.plhellofromnatalia) opowiada Magda Zbieraj (www.zbierajsie.pl, IG zbierajsie), Agata z girls.away oraz Sara z solarekfamily.

strona_13

 

Na ostatnich stronach znajdziecie mnóstwo inspiracji: pomysły na stylowy prezent, polskie marki modowe oraz propozycje z domu handlowego MYSIA3. Zapraszamy!

strona_14

strona_15

strona_16

 

Submit a Comment