Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 22, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

STYLISH PAPER ZIMA 2024

STYLISH PAPER ZIMA 2024
Paulina Grabara

Zimowy numer jest dla mnie szczególny. Święta i Nowy Rok to dla mnie na swój sposób czas magii. Czas, który skłania do refleksji, w którym myślimy o marzeniach częściej niż kiedykolwiek. Jeśli kochacie oglądać świat – założę się, że myślicie też o wyjazdach.

Cześć, nazywam się Paulina. Jeśli masz ochotę być na bieżąco, zapraszam Cię na: FB intopassion, IG intopassion.pl.

Możesz też stać się częścią STYLISH PAPER (Gazety w formacie A3, którą wydaję KLIK po więcej informacji) i intopassion – jeśli MASZ OCHOTĘ OTRZYMAĆ NOWY NUMER STYLISH PAPER, wesprzyj projekt na patronite.pl/intopassion.

 

Jedni planują Sylwestra czy ferie zimowe, inni zastanawiają się dokąd warto wyruszyć w Nowym Roku. Są też tacy, którzy bez powodu wyruszają w podróże w najpiękniejsze miejsca na ziemi. I jednej z tych osób (która na dodatek świetnie pisze i robi doskonałe zdjęcia) oddaję głos. Filip Turowski a’ka Głodny Świata zabiera nas wszystkich na wyspę, która dumnie od lat zajmuje jedno z najwyższych miejsc na liście moich podróżniczych marzeń. Panie i Panowie przedstawiam Wam notatki Filipa z Kauai.Z artykułu dowiecie się, jak zwiedzać wyspę, czego nie przegapić i wiele innych ciekawych rzeczy.

 

stylishpaper_zima

stylishpaper_zima2

 

Z zapierających dech w piersiach Hawajów przenosimy się bliżej Polski, do miasta, które zachwyca o każdej porze i jest idealnym wyborem na City Break. Budapeszt przez Klaudię Kopciowską jest dumny i wzniosły, Klaudia powie Wam dlaczego warto zwiedzić go od strony wody i czemu Balaton to obowiązkowy punkt wyjazdu do stolicy Węgier.

stylishpaper_zima3

 

Ja z kolei zapraszam Was na Bałkany. Marzył mi się Dubrownik, ale że marzyć lubię na całego, to postanowiłam stolicę Chorwacji połączyć z mini roadtripem po Zatoce Kotorskiej w Czarnogórze oraz Trebinje, Mostarem i Blagaj w Bośni i Hercegowinie. To był miks doświadczeń, niezwykłych wrażeń, ohów i ahów.

stylishpaper_zima4

stylishpaper_zima5

 

Jak na zimowy numer przystało, nie zapominamy o śniegu, ozdobach świątecznych i … najpiękniejszych jarmarkach w Europie. A jak pisze nasz ekspert – Maciej Kuczyński – w ostatnich latach pojawił się trend na citybreak związany ze świąteczną atmosferą i jarmarkami bożonarodzeniowymi, Maciek, który trochę ich już odwiedził zarówno w Polsce, jak i u naszych sąsiadów, zabiera nas w podróż do Drezna i Wiednia. Przenieście się znów w magiczny czas świąt i znajdźcie inspiracje na przyszłoroczny weekend grudniowy.

stylishpaper_zima6

stylishpaper_zima7

 

Nie samymi jarmarkami człowiek żyje. Zima, śnieg, góry – czyli narty. Wraz z regionem narciarskim 3 ZINNEN DOLOMITES prezentujemy Wam sekretną perełkę we włoskich Dolomitach. Efektowny znak rozpoznawczy 3 Zinnen czyli 3 szczyty, urocze miasteczka, 115 kilometrów tras, 31wyciągów i przede wszystkim niezwykłe doświadczenia to nie jedyne powody, by region odwiedzić właśnie zimą

stylishpaper_zima8

stylishpaper_zima9

 

Na kolejnych stronach przechodzimy do naszego stałegocyklu Stylowe Miejsca i zapraszamy Was do Manor House – hotelu tylko dla dorosłych. Znajduje się w nim wielokrotnie nagradzane holistyczne SPA w Polsce, a także basen i Łaźnie Rzymskie, ośrodek jeździecki, zabytkowy 10-hektarowy park i wiele innych.

stylishpaper_zima10

 

Z „Polskiego Centum Witalności” wyruszamy, by odkryć zimę na Jurze. Będzie to pobyt wyjątkowy, bo zatrzymamy się w lubianych przeze mnie hotelu Poziom 511 Jura Wellness & SPA.

stylishpaper_zima11

 

Jeśli macie ochotę na doskonałee jedzenie, wybierzcie się do Hoteli SPA dr Irena Eris. Jako partner medialny najsmaczniejszego wydarzenia w Polsce Tasty Stories, opowiadamy Wam o ostatniej edycji, która jak co roku odbywała się jesienią.

stylishpaper_zima12

stylishpaper_zima13

 

W sezonie zimowym w ostatniej części magazynu prezentujemy Wam inspiracje na Stylowy Prezent.

stylishpaper_zima14

 

Nie zapominamy też o pięknych wnętrzach i w tym numerze wraz z Monnarita podpowiadamy Wam, jak za pomocą drobnych zmian stworzyć wnętrza w stylu boho.

stylishpaper_zima15

 

Ostatnią stronę już tradycyjnie przygotowaliśmy z domem handlowym MYSIA3. Mamy nadzieję, że uda Wam się zainspirować na zimę.

stylishpaper_zima16

 

 

Submit a Comment