Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

STYLISH Product: puchar FIFA Mistrzostw Świata w piłce nożnej

STYLISH Product: puchar FIFA Mistrzostw Świata w piłce nożnej
intopassion

Szkatułka z pucharem FIFA zostanie wniesiona na brazylijski stadion Maracana w Rio of Janeiro 13 lipca 2014 roku, w towarzystwie Gisele Bündchen, ikony mody.

Gisele Bündchen z dumą przyjęła zaproszenie, by uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Jest współczesnym symbolem Brazylii – jej wybór był wspólną decyzją Louis Vuitton i FIFA.

Szkatułka wykonana została w ramach specjalnego zamówienia złożonego przez FIFA w 2010 roku. Zaprojektowano ją na wymiar piłkarskiego trofeum. Podróżny kuferek pokryty jest słynnym monogramem Louis Vuitton i wyposażony w mosiężne okucia i zamek.

Pracownia w Asnieres wykonała też szkatułkę dla najstarszego trofeum sportowego na świecie, Pucharu Ameryki, którego historia sięga 1851 roku. Zamówienia specjalne to kwintesencja savoir-faire Louis Vuitton. Każde z nich jest wyjątkowe, każde poprzedzone jest etapem szczegółowych rysunków i prototypów. Co roku w firmowym warsztacie w Asnieres powstaje około 450 takich zamówień – każde z nich jest spełnieniem marzeń klienta i nawiązuje do tradycji podróżowania, towarzyszącej Maison Louis Vuitton od początków jego istnienia.

 

Submit a Comment