Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 18, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

STYLISH products: naturalny rytm ciała – 1, 2, 3 CHANEL

STYLISH products: naturalny rytm ciała – 1, 2, 3 CHANEL
Paulina Grabara

Chanel proponuje innowacyjne rozwiązanie do pielęgnacji skóry: LE JOUR DE CHANEL, LA NUIT DE CHANEL i LE WEEKEND DE CHANEL. Krem dzienny zabiera nas w serce przemian. Krem na wieczór zapewnia nam kompleksową ochronę w nocy. Nasza skóra podobnie jak my potrzebuje czasu odrodzenia – co zapewnia stosowany rano i wieczorem krem na weekend.

 

Nasza skóra podobnie jak my wymaga respektowania naturalnego rytmu, wpływa na nią środowisko zewnętrzne, potrzebuje odpoczynku od codziennego stresu. Od momentu przebudzenia skórę czeka aktywny dzień. Musi być zdolna do szybkiego reagowania na bodźce. Warto pamiętać, że nasza skóra nigdy nie śpi, co więcej jest najbardziej aktywna między 23 wieczorem a 4 nad ranem. Potrzebuje też wolnego czasu, kiedy odpocznie od stresu i przygotuje się na wyzwania kolejnego tygodnia. 3 kosmetyki pielęgnacyjne Chanel w pełni zaspakajają wszystkie potrzeby skóry. Kobieta czuje się dopieszczona w każdym calu.

 

NASZ TEST:

 

Opakowanie:

Eleganckie, proste w formie. 3 różne kremy, 3 różne kolory opakowania: biały na dzień, czarny na noc i opalizujący na weekend.

 

Składniki:

Le Jour de Chanel: ekstrakt z jaśminu, który stanowi źródło energii. Kwas salicylowy stopniowo oczyszcza skórę zapewniając jej blask.

La Nuit de Chanel: ekstrakt z kadzidła frankońskiego daje ukojenie, które jest niezbędne do przeprowadzenia procesu odnowy komórkowej, która odbywa się właśnie w nocy. Stopniowo uwalniający się kwas hialuronowy ujędrnia skórę.

Le Weekend de Chanel: woda z róży majowej zmiękcza naszą skórę, a ultra-delikatny kompleks z kwasem glikolowym powoduje, że składniki aktywne eliminują martwe komórki, oczyszczają skórę i poprawiają jej teksturę.

 

Konsystencja i dozowanie:

Idealna. Szybkie wchłanianie. Łatwe dozowanie za pomocą aplikatora.

 

Zapach:

Świeży, delikatnie owocowy.

Le Jour de Chanel – świeże zielone nuty jaśminu pobudzają wszystkie zmysły.

La Nuit de Chanel – relaksujące nuty róży.

Le Weekend de Chanel – zapach świeżych listków róży.

 

Cena:

Le Jour 50 ml – 359 PLN

La Nuit 50 ml – 359 PLN

Le Weekend 50 ml – 431 PLN

 

Co nam się podoba: 

– kremy stwarzają wrażenie natychmiastowej poprawy

– powodują poczucie świeżości skóry

– natychmiastowe nawilżenie skóry

– fantastyczna konsystencja

– całkowite wchłanianie kremu

Submit a Comment