Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 15, 2024

Scroll to top

Top

STYLISH TRAVELLERS: Le Petite Folie / Honfleur / Francja

Le Petite Folie to trzy domy znajdujące się na historycznej rue Haute. Do wyboru jest opcja Bed & Breakfast lub jeden z wyjątkowych apartamentów.

Domy są świetnie zlokalizowane, 2 minuty od starego portu, pomiędzy domami rodzinnymi i muzeuam Alhponse’a Allais i Erica Satie.

Główny dom pod numerem 44 pochodzi z 1830 roku i oferuje 5 przepięknych sypialni oraz 1 studio. Oferta B&B daje możliwość zjedzenia śniadania przy wielkiem drewnianym stole wraz z pozostałymi goścmi oraz dostęp do niesamowitego ogrodu w samym sercu Honfleur.

 

Le Petite Folie to także znakomite apartamenty ulokowane na rue Haute pod numerami 42 i 94.

 

Le Gernez

Piękny, przestronny i nowoczesny apartament z dużym oknem z widokiem na ogród. Ok. 50m2, max. 2 dorosłych

 

Le Priscilla
Ten apartament jest właściwie małym, 3-piętrowym domkiem z prywatnym wejściem. Mieszczą się w nim 2 sypialnie, ta na parterze jest z wyjściem na ogród. Ok. 65m2, max. 4 osoby (w tym dzieci powyżej 10 roku życia).

 

Le Trois
Apartament dla pary, idealny na romantyczny wypad. Idealnie łączy style retro i współczesny. Jest to przepiękny, przestronny apartament na trzecim piętrze. Ok. 50m2

 

Le Rouge
Apartament dla par, które cenią sobie wyjątkową architekturę i romantyczną atmosfere. Ok. 40m2

 

L’Anis
Jasny i wygodny apartament z 2 pokojami i oddzielną sypialnią zwrócona ku ogrodowi. Salon jest połączony z kuchnią. Ok. 40m2