Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 19, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

x2 resort/Chiang Mai/Tajlandia

x2 resort/Chiang Mai/Tajlandia
stylish travellers

Prywatna willa z oszałamiającym wystrojem –  to gwarantuje rodzina X2. Spójność całości i dbałość o każdy najmniejszy szczegół. Dom w sercu  Chiang Mai – miasta nazywanego ‚Różą Północy’ czy ‚Miastem 300-stu świątyń’.

 

 

X2 Chiang Mai to luksusowa 5 pokojowa willa z basenem, zaprojektowana i urządzona w niezwykłym stylu. Chiang Mai Villa została otwarta w czerwcu 2013 roku i obejmuje krytą i odkrytą jadalnię i kuchnię, prywatny basen o długości 8 metrów usytuowany między dwoma budynkami willi, otoczony tropikalnymi ogrodami. Prywatność wśród pięknej roślinności i luksusu to idealna propozycja dla osób, które mają ochotę na odpoczynek we własnym gronie (willa pomieści 10-12 osób i jest idealna dla 2 rodzin z dziećmi).

 

 

Willa znajduje się na obrzeżach starych murów przy północnej bramie, w samym sercu miasta Chiang Mai, dlatego poruszanie się po całym kompleksie nie stanowi problemu (na terenie willi na gości czekają 4 rowery). Choć przejażdżka rowerowa dla niektórych może być sportem ekstremalnym (aby dostać się przez mury do pełnego świątyń centrum miasta należy pokonać kilku pasmową drogę) to rowerowe zwiedzanie miasta i jego świątyń jest najlepszym wyborem.

 

X2 Chiang Mai oferuje nam niezwykle luksusową przestrzeń pod każdym względem – poprzez 600 m tropikalny ogród, 32m basen i ogromne przestrzenie mieszkalne z 5 sypialniami, dużym salonem, wspaniałą jadalnią wewnątrz i na zewnątrz, 4 łazienkami a także dobrze wyposażoną kuchnią.

 

Design jest największą zaletą – oświetlenie i barwy każdego pokoju zostały dobrane w taki sposób, aby tworzyć wyjątkowy i niepowtarzalny klimat miejsca. Wille charakteryzuje różnorodność, która tworzy idealną spójność: obrazy na ścianach, drewniane okiennice, wiatraki. Pomieszanie elementów lokalnych z nowoczesnym designem zapewnia luksusowy dom w sercu uroczego miasta Chiang Mai.

Jedzenie można przygotować w kuchni a zjeść w otwartej jadalni w ogrodzie. W każdej chwili i na każde wezwanie, do dyspozycji gości jest pokojówka, która może przygotować dla gości specjalne  X2 Food pack, bądź stworzyć specjalne danie z ulubionych składników. Możliwe są też warsztaty z gotowania.

 

 

 

 

Co nam się podoba:

– lokalizacja (willa znajduje się 400 metrów od zachodniej bramy do miasta Chang Puak)

– design i dbałość o szczegół (meble, jakość materiałów, obrazy, rzeźby i poduszki – nic nie jest przypadkowe)

– codzienne sprzątanie (pokojówka, która mieszka obok i dba nie tylko o porządek, ale także o właściwe oświetlenie willi wieczorem)

– działające na powierzchni całej działki wifi

– w pełni wyposażona kuchnia i lodówka z napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi (odpłatnie)

– rowery do dyspozycji gości

– francusko – tajska knajpa za ogrodzeniem – jak znudzi nam się ‚domowe’ jedzenie

 

 

Czytaj także:

INTOdesign: Chiang Mai Villa

Świątynie w Chiang Mai w Tajlandii

 

LATEST NEWS: facebook.com/intopassion

 

 

 

 

 

 

 

 

WebRep
currentVote
noRating
noWeight
WebRep
currentVote
noRating
noWeight

Submit a Comment