Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 19, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

STYLISHplace: Fifty Fifty Concept

STYLISHplace: Fifty Fifty Concept
Paulina Grabara

Miejsca stworzone z miłości do piękna. Unikatowy na mapie stolicy projekt zachwycił nas nie tylko oferowanymi usługami, ale również wnętrzem i atmosferą.

„Miłość jest we włosach”, „Najlepszy kolor na świecie to ten, który dobrze na Tobie wygląda” – pozytywne i zabawne hasła to pierwsze, na co zwracam uwagę wchodząc do Fifty Fifty Concept. Zachwyca mnie wnętrze: na jednej z białych ścian podziwiam drewniane deski, na kolejnej w rzędzie powieszone lustra i lampy z drewna. Na suficie urzekają wielkie gałęzie. Zadbanie o każdy detal i urok miejsca są odbiciem pasji do piękna, która z pewnością łączy właścicielki Fifty Fifty Concept – Dominikę i Justynę.

 

 

 

 

Czym jest Fifty Fifty Concept?

To pierwsze takie miejsce w Warszawie, którego ideą jest pełne przygotowanie na specjalne wyjście. Tutaj, w jednym miejscu, o nasze włosy, make-up, paznokcie, a także kreację zadba szereg profesjonalistów – są to specjaliści z branży mody i beauty, od wielu lat pracujący przy sesjach zdjęciowych w magazynach czy w programach telewizyjnych. Bez względu na okazję – przyjęcie, kolację, ślub – możemy spokojnie oddać się w ich ręce. Dla zainteresowanych pełną metamorfozą Fifty Fifty Concept oferuje również organizacje szafy, kreowanie wizerunku, naukę makijażu, czy wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Dodatkowo w Fifty Fifty Concept możemy oddać się ręce masażystki – do wyboru mamy bańkę chińską, masaż świecą czy cassage.

 

Uwielbiamy przemyślane miejsca, proponujące usługi na najwyższym poziomie – nowy Beauty Concept Store na pewno do nich należy. Poza wachlarzem usług to idealne miejsce na zakupy – wyselekcjonowane produkty wnętrzarskie, biżuteria U ZEN czy ubrania Lany Nguyen.

Cieszy nas fakt, że w Warszawie powstają tak innowacyjne koncepty, które z pwoodzeniem radziłyby sobie w takich miastach jak Nowy Jork, Tokio czy Londyn. Fifty Fifty Concept to miejsce dbające o to, abyśmy czuli się wyjątkowo i pięknie, pełne pozytywnej energii, ale i wyciszenia.

Klimatyczna kamienica w centrum miasta, ciepły, minimalistyczny wystrój, selekcja najlepszych produktów i najwyższej jakości usługi tworzą przestrzeń, którą naszym zdaniem trzeba odwiedzić!

 
Co nam się podoba:

– świetna lokalizacja w samym centrum Warszawy, w zabytkowej kamienicy

– przepiękny wystrój salonu, gdzie każdy detal jest przemyślany

– zrelaksowana i przyjazna atmosfera

– godni zaufania profesjonaliści z branży modowej oraz beauty, którzy zapewniają najwyższy poziom usług

– oddzielone od reszty salonu pokoje VIP, w których poczujemy się intymnie i wyjątkowo

– możliwość spędzenia w Fifty Fifty Concept wieczoru z przyjaciółkami lub organizacji innego, ważnego dla nas eventu

– wspaniałe produkty, które możemy kupić dla siebie lub na prezent – nam najbardziej spodowała się biżuteria U ZEN

 

Więcej informacji: Fifty Fifty Concept

 

 

 

Submit a Comment