Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Kwiecień 25, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

STYLISHplace: Pracownia LipLab

STYLISHplace: Pracownia LipLab
intopassion

Na warszawskim Powiślu otwarta została pierwsza w Europie pracownia Lip Lab, w której stworzyć można w pełni spersonalizowaną szminkę lub błyszczyk, w unikalnym kolorze.

 

Łukasz Rogowski, współwłaściciel LipLab Polska mówi: „Każdy z nas jest inny i piękny jednocześnie. Wierzymy w indywidualizm, osobowość, wyrażanie siebie, a przede wszystkim siłę i piękno kobiet. Jak mawiała Coco Chanel: „Jeśli jesteś smutna, nałóż więcej szminki i atakuj!”, mówiła też: „Aby być niezastąpionym, zawsze trzeba być odmiennym.”

U podstaw konceptu Lip Lab leży więc misja stworzenia dla kobiet produktu wyjątkowego – indywidualnie dopasowanego – bo każda z kobiet jest inna. Chcemy sprostać zadaniu by szminka lub błyszczyk, który stworzy w naszej pracowni był w pełni dopasowany do jej typu urody, stylu, okazji i osobowości. Wspólnie z Klientką kreujemy jej unikalny kolor, dobieramy odpowiednią bazę która da pożądane wykończenie, wzbogacamy o smak, zapach i dodatki, takie jak filtr SPV, dodatek anti-aging i wiele innych. Najpopularniejsze smaki obecnie, a jest ich naprawdę wiele, to różowy szampan, kokos i limonka czy paryska róża. Dbamy tez o symbiozę ze środowiskiem: komponenty – a co za tym idzie finalne szminki i błyszczyki Lip Lab – są naturalne, nie są testowane na zwierzętach, nie zawierają uczulających składników, zawierają m.in.: oleje jojoba, wyciąg z pestek winogron, ekstrakt zielonej herbaty, masło shea”.

 

Kreatorzy Koloru pomogą stworzyć kolor idealnie dopasowany do typu urody i okazji.​ Wybierzesz bazę: matową, kremową, połyskującą lub organiczną.

Następnie wykończenie: metaliczne, satynowe, jedwabiste, mocno lub lekko kryjące.

Dodasz smak, zapach i dodatki, m.in. pyłki, szrony, brokaty, powiększacz ust, filtr SPV, anti-aging.

Spersonalizowana usługa

  1. Najpierw czeka Cię pielęgnacja ust kosmetykami amerykańskiej marki Sara Happ – stworzonej wyłącznie z myślą o ustach.
  2. Następnie stworzysz swoją wymarzoną szminkę lub błyszczyk. Na podstawie Twoich potrzeb, preferencji i typu kolorystycznego urody wspólnie z Kreatorem Koloru stworzycie unikalny kolor. Wybierzesz także bazę i wykończenie szminki. Możesz dodać zapach, smak i inne dodatki – jak filtr SPV, powiększacz, a nawet brokat. 
  3. Na koniec przygotujemy wszystko przed Tobą w naszym laboratorium. Wyjdziesz ze swoją gotową wymarzoną szminką lub błyszczykiem. Ta magia zadzieje się na Twoich oczach i przy Twoim udziale. 

Usługa Lip Experience trwa około 30 minut.

 

szminka w 3 krokach Lip Lab

 

Naturalny skład

Szminka składa się z bazy oraz pigmentów, które wzbogacić można o smak, zapach i dodatki, takie jak np. filtr SPV, antiaging, powiększacz ust oraz jadalne brokaty. Wszystkie komponenty są wykonane z czystych wosków roślinnych, roślin i minerałów. 

Bogate oleje z jojoby, orzecha makadamia i awokado, a także masło shea, aloes i witamina E mieszamy razem, aby stworzyć piękne, zdrowe pokrycie warg, wraz z ochroną SPF.

Warto zapamiętać, że w efekcie szminki i błyszczyki Lip Lab są:

  • nie testowane na zwierzętach
  • ręcznie robione
  • wolne od parabenów
  • wolne od Phthalate
  • wolne od Sulfate

 

Doskonały pomysł na prezent

Karta prezentowa do Lip Lab-u może być idealnym podarunkiem, przede wszystkim dlatego, że kobiety cieszy radość tworzenia i produkt, który jest stworzony tylko dla nich.

Kartę można nabyć w sklepie stacjonarnym lub przez stronę internetową. 

 

Pracownia Lip Lab znajduje się w Warszawie na ulicy Juliana Bartoszewicza 11 (100m od metra Nowy Świat/Uniwersytet). 

Możesz umówić się na wizytę poprzez system rezerwacji online na stronie www.liplab.pl 

FB: liplabpolska IG: liplabpolska, info@liplab.pl kom. 730-500-114

 

lip7.light

 

lip6.light

 

lip9.light

 

lip.11.light

 

 

 

 

 

 

 

Submit a Comment