Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Stylowy mundial

Stylowy mundial
intopassion

Już dziś zaczyna się faza półfinałowa mundialu. Mistrzostwa świata w piłce nożnej to prawdziwe święto każdego fana futbolu, a ostatni etap to ukoronowanie zmagań zarówno piłkarzy jak i kibiców wspierających swoje drużyny.

W grze zostały 4 zespoły: dwie reprezentują Stary Kontynent (Niemcy, Holandia) oraz reprezentacje z Ameryki Południowej- organizatorzy mistrzostw Brazylijczycy oraz Argentyna. O miejsce w finale już dziś zmierzą się drużyny z Niemiec i Brazylii. Niemiecka reprezentacja w drodze do półfinalu pokonała Portugalię, Stany zjednoczone, Algierię i Francję. Dzisiaj zmierzy się z najtrudniejszym przeciwnikiem- Brazylią. To właśnie mieszkańcy tego kraju piłke nozną uważają za religię, a swoich piłkarzy za bogów. Ich motywacja w rozgrywkach jest więc oczywista.

 

 

 Niemiecka drużyna oprócz bycia faworytem mundialu jest też nieoficjalnie uznana za jedna z najlepiej ubranych drużyn. Piłkarze maja przygotowane ciemnogranatowe garnitury na oficjalne spotkania, które odbywaja się podczas Mistrzostw. Trzyczęsciowy garnitur połączony jest z denimowi koszulą oraz plecionym krawatem, nadającym stylizacji nowoczesny charakter. Podczas meczów elegancję reprezentuje zarządzający zespolem niemieckim Joachim Loew. Ubrany w szyte na miarę garnitury marki BOSS wyraźnie wyróżnia się na tle innych trenerów noszących sportowe ubrania. Oprócz ubrań na oficjalne okazje niemiecka drużyna ma również casualowe stylizacje- wygodne szare cardigany połączone z ciemnoniebieskimi spodniami.                                                                                                                                                                                                                                           

 

Mecz Niemcy Brazylia z pewnością przyniesie nam wiele emocji. Oprócz sportowych uniesień niemiecka drużyna zapewnic nam może również moc wrażeń estetycznych.

 

 

Submit a Comment