Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 18, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Świąteczne dekoracje DIY

Świąteczne dekoracje DIY
Paulina Grabara

Świąteczne dekoracje, które sami możemy przygotować? Wspólne robienie ozdób to świetny pomysł, który zaangażuje całą rodzinę przed świętami.

 

1. Złote, cekinowe girlandy

Idealny pomysł na święta i sylwestra. Wybieramy napis, kupujemy tekturę, paski materiału ze złotymi cekinami. Do tego klej nożyczki i wycinamy odpowiednie litery, na których naklejamy cekinową taśmę. Następnie litery mocujemy (również za pomocą kleju) na sznureczku. Na koniec pozostaje tylko wybrać miejsce dla naszej girlandy!

Instrukcja na stronie http://www.abeautifulmess.com.

 

 

2. Brokatowe słoiki

Wybierz kilka słoików – ich wewnętrzne ścianki ‚pomaluj’ modą z klejem. Następnie wybierz kolor brokatu i pozwól mu się przykleić do ścianek. Na koniec do środka wstaw małą świeczkę! Klimat świąteczny gwarantowany.

źródło: http://indulgy.com

 

 

 

3. Papierowe pompony

Papier śniadaniowy złóż w harmonijkę (możesz też wybrać jakiś papier do pakowania prezentów – dostępne są w różnych kolorach). Przewiąż harmonijkę w połowie sznureczkiem lub nitką. Na bokach wytnij ząbki – po rozłożeniu okazały pon pon gotowy.

Dokładna instrukcja na stronie http://www.craftbyphoto.com.

 

 

 

4. Lampka w butelce

Wybierz butelkę po winie (najlepiej z żółtego szkła). Umyj ją w ciepłej wodzie wtedy łatwiej zejdzie etykieta. Zrób dziurę w dole butelki i wciągnij do środka lampki – niech góra pozostanie zamknięta korkiem. Lampki świąteczne zamknięte w butelce – idealna dekoracja na świąteczne dni.

Źródło: http://winebottlecrafts.org

 

 

WESOŁYCH ŚWIĄT!

 

Submit a Comment