Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 19, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Święta pełne inspiracji

Święta pełne inspiracji
intopassion

Jeżeli szukacie niezwykłych dekoracji i akcesoriów, które wprowadzą odrobinę magii i świątecznej atmosfery w waszym domu, w najnowszym numerze magazynu Stylish Paper znajdziecie niebanalne inspiracje, które doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrzach.

Grudzień to czas, kiedy w naszych domach pojawiają się bożonarodzeniowe dekoracje, a powietrzu unosi się atmosfera świątecznych przygotowań. Nie ważne czy uwielbiasz styl klasyczny czy też poszukujesz nowych inspiracji, w te Święta zabaw się dekorując dom niezwykłymi ozdobami.

Na świątecznym stole, warto zadbać o zastawę najwyższej jakości. Wybierz tę, która jest zarówno elegancka, ale i nawiązuje do bożonarodzeniowych symboli i postaci. Doskonałym wyborem będą klasyczne miski z zabawnymi podpisami oraz kieliszki inspirowane świątecznymi aniołkami.

Podstaw na ekologię i nowoczesność w wyborze świątecznego drzewka. Zamiast klasycznej, żywej choinki wybierz tę naturalnych rozmiarów, wykonaną z drewna.  Będzie ona nie tylko miłym zaskoczeniem dla bliskich i ciekawym elementem wystroju wnętrz, ale i posłuży Ci na długie lata.

Dodaj odrobinę magicznego światła do Twojego wnętrza: w jedną chwilę stworzysz wyjątkowy efekt dzięki girlandzie świetlnej. Ozdób ściany ręcznie robionymi naklejkami nawiązującymi do świątecznych motywów, a w oknach powieś zawieszki w skandynawskim i minimalistycznym stylu.

Te i inne świąteczne inspiracje do dekoracji wnętrz i nie tylko, znajdziecie na stronie LOVEThESIGN.com

Submit a Comment