Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 19, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Święto kwiatów na MYSIEJ3

Święto kwiatów na MYSIEJ3
WARSAW state of mind

Wiosna to moment budzenia się do życia – mamy więcej energii, dzień wydaje się być dłuższy, temperatura bardziej przyjazna do wyjścia z ciepłych czterech ścian. Wiosna to także moment, w którym kwiaty przypominają nam o sobie po zimie pełnej zapomnienia. W związku z tym na MYSIEJ3 odbędzie się ŚWIĘTO KWIATÓW.

Święto kwiatów to okazja do zapoznania się z najpiękniejszymi i najbardziej kolorowymi gatunkami, ich uprawą i pielęgnacją aby jak najdłużej cieszyły nasze oczy swoją kolorystyką i zapachem. Goście MYSIEJ3 będą mogli zaznajomić się z jakże trudną sztuką kompozycji kwiatów, porozmawiać z hodowcami oraz zrobić zakupy wiosennej flory. Na jeden dzień – 11 kwietnia – Centrum Handlowe zamieni się w wielki, budzący się do życia ogród, a zaproszeni goście; między innymi Łukasz Marcinkowski i Radosław Berent z poznańskiej Kwiaciarnia Kwiaty i Miut oraz wrocławska grupa Mchy i Paprocie; poprowadzą wiosenne warsztaty, na których być po prostu TRZEBA!

 

Gdy myślimy o kwiatach mimowolnie przychodzą nam na myśl ceramiczne wyroby, które wysoką jakością wykonania dopełniają piękno roślin. Kilkunastu producentów ceramiki zaproszonych na Mysią podzieli się swoją fascynacją. W gronie wystawców nie można pominąć producentów ubrań i biżuterii, którzy inspirowani najpiękniejszą porą roku zaproszą do zapoznania się z ich wizją mody obecnego sezonu.

Całemu wydarzeniu muzyczne tło zapewni Di Flower Boo, który zagra kwiatową muzykę.

 

Już nie możemy się doczekać! Do zobaczenia 11 kwietnia!

 

 

Poniżej przypominamy Plan Dnia, w którym każdy znajdzie coś dla siebie:

10.00 – 12.00 // WARSZTATY KWIATY MIUT (obowiązują zapisy)

11.00 // OTWARCIE MYSIEJ DLA PUBLICZNOŚCI

12.00 – 13.00 // JAK PRZESADZAĆ ROŚLINY DONICZKOWE

15.00 – 16.30 // WARSZTATY KOKEDAMA WISZĄCE OGRODY Mchy i Paprocie

20.30 // KOLACJA KWIATOWA PRZYGOTOWANA PRZEZ MARYSIĘ PRZYBYSZEWSKĄ, KTÓRA PRACOWAŁA W NAJLEPSZEJ RESTAURACJI NA ŚWIECIE: KOPENHASKIEJ NOMIE


 

Submit a Comment