Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Kwiecień 25, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Tak jak lubisz – Jovi Apartments

Tak jak lubisz – Jovi Apartments
stylish travellers

Chcesz poczuć się wyjątkowo? Wiesz jak powinien wyglądać Twój wypoczynek i nikt nie potrafi sprostać wyzwaniu i Cię zadowolić? Jest szansa, że kiedy wybierzesz się do Sopotu zrobią tą właściciele Jovi Apartments. Butikowy hotel z zaprojektowanymi w różnym stylu apartamentami robi wrażenie.

Kilka minut od sopockiej plaży znajdują się Jovi Apartments, które zajmują całe piętro w nowoczesnym apartamentowcu. Kameralna przestrzeń, cisza i bliskość sopockich atrakcji stanowi istotną zaletę. Mnie najbardziej urzekł jednak pomysł.

 

Jovi Apartments to wyjątkowa inwestycja spokrewnionych osób.  5 apartamentów, każdy zaprojektowany w innym stylu i klimacie: Aquamarine to 40 m2, na których wyruszymy w podróż w świat żagli, Atelier Elite to nietuzinkowe 120m2 w tym 3 sypalnie, utrzymane w stylistyce artystycznej manufaktury. Z kolei 50 metrowy Apartament Boutique stworzony został z z myślą o kobietach, 40 metrowy Mustang nawiązuje stylistyką do jeździectwa i koni, a Single Malt to raj dla Panów: ciemniejsza tonacja i kameralna atmosfera odzwierciedlają męski (ale nie tylko) dobry gust. Wszystkie apartamenty mają swoją historię, są niezwykle przemyślane i dopieszczone z uwzględnieniem każdego detalu.

 

Skąd taki pomysł i tak duży nacisk na serwis? „Jeździliśmy po różnych hotelach, głównie w poszukiwaniu win, których jesteśmy wielkimi amatorami i zawsze nam czegoś brakowało. Brak personalizacji i indywidualnego traktowania, to typowe zaniedbanie w wielu hotelach” – mówi Łukasz Smukała, współwłaściciel w Jovi i dodaje:  „ Gość przyjeżdżając do hotelu widzi się z front deskiem, i na koniec pobytu znów widzi się z front deskiem, niejednokrotnie z innym pracownikiem recepcji..”. Doświadczony niedosyt i potrzeba stworzenia czegoś lepszego, to dobry punkt wyjścia. W pełni otwarte podejście do Gościa, to z jednej strony duże wyzwanie, a z drugiej ogromne możliwości. Pan Łukasz w gustownym „uniformie”osobiście odbiera swoich Gości z lotniska, czy dworca i zapewnia komfortowy transport do Apartamentów. A to dopiero początek przyjemności z JOVI…

W Jovi Apartments można się oddać prywatności, ale także skorzystać z serwisu Concierge. Fajną propozycją jest kucharz, który przygotowuje dla nas śniadanie – czyli taki poranny live cooking: świeżo wyciskane soki, jajecznica, jajka sadzone – trochę zabawy, a także pozbycie się standardowego problemu, że jak chcemy zjeść w apartamencie to posiłek musimy sobie przygotować sami. Ci co lubią jeść poza domem (tu apartamentem) mogą zdać się na sugestie: właściciele polecają miejsca, do których sami chętnie chodzą. Współdziałają również z licznymi klubami i pubami, co w efekcie gwarantuje najwyższy standard obsługi w rekomendowanych miejscach. Przed przyjazdem możemy poprosić o sugestię, a dostaniemy scenariusz pobytu: wyjazd do Malborka, na Hel, rezerwacje stolika w najlepszych restauracjach, ect. Nic nie jest niemożliwe.

Najbardziej podoba mi się jednak fakt, że Jovi to w pewien sposób galeria – jeśli spodobał nam się któryś z elementów wyposażenia wnętrza, wystarczy zapytać. Dostaniemy wycenę wraz ze zniżką, którą właściciele wynegocjowali urządzając apartamenty. Można też, co jest już jednak częściej spotykane, zakupić znajdujące się w apartamentach obrazy. Poza wsparciem przy zakupie lampy czy kanapy, Jovi proponuje także konsultacje architektoniczną oraz przygotowanie kompleksowego projektu – na przykład, gdy spodoba nam się estetyka wnętrz możemy, za pośrednictem Concignore, pokusić się o odtworzenie podobnej we własnym domu.

 

A kiedy najlepiej wybrać się do Sopotu, który coraz częściej nazywany jest polskim Monte Carlo? Ostatnie tygodnie września, a właściwie – jak stwierdził Pan Łukasz – w czasie, kiedy kończy się okres sprzedaży biletów na sopockie molo. Wówczas zobaczymy lokalnych mieszkańców i odkryjemy uroki miasta. Prezentuje się ono zdecydowanie przystępniej i bardziej okazale niż podczas natłoku turystów w wakacyjne miesiące. Nie da się jednak ukryć, że każda pora roku w tym wyjątkowym miasteczku ma swoje urocze „tajemnice”. Przy wsparciu obsługi JOVI Apartments będziecie mieć szanse odkryć wszystkie z nich.

 

Zobacz więcej: INTOoffers: Jovi Apartments/Sopot

 

Submit a Comment