Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Terme di Garniga: Królowa ziół

Terme di Garniga: Królowa ziół

Urlop w SPA? Dla jednych To doskonały pomysł na mały relaks i ucieczkę od codzienności, dla innych dodatkowa atrakcja podczas wakacji.


Kto wybierze się na urlop do Trentino nie może zapomnieć o Terme di Garniga (Garniga Spa), gdzie można spróbować unikalnych kąpieli w sianie o naukowo udowodnionych, wysoko cenionych właściwościach terapeutycznych.

Korzyści płynące z kąpieli w sianie zostały odkryte przez górali. Po długim, męczącym dniu w polu, odpoczywali oni w nadal ciepłym fermentującym sianie i budzili się rano z uczuciem świeżości. Badania medyczne na poparcie tego w praktyce terapeutycznej, zostało przeprowadzone w Terme di Garniga, które jako jedyne spa we Włoszech specjalizuje się w tego rodzaju terapii.

Terme di Garniga ma jednak dużo więcej do zaoferowania: pacjenci wspomagani przez zespół masażystów i terapeutów, mogą skorzystać z różnorodnych hydrokinetycznych zabiegów terapeutycznych (terapia rehabilitacja w wodzie), jest tu również centrum odnowy biologicznej z saunami, łaźniami tureckimi, lodowe prysznice kaskadowe oraz część z zabiegami kosmetycznymi, gdzie wykorzystywane są naturalne techniki i kosmetyki.

Galeria

Submit a Comment