Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Testujemy pakiet Pokolenia w Hotel Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Testujemy pakiet Pokolenia w Hotel Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie
Paulina Grabara

Wyjeżdżamy z Warszawy – kierunek Mazury. W samochodzie 3 pokolenia: moi rodzice, ja i córka. Jedziemy na wspólne – pierwsze od kilku lat wakacje, korzystając z nowego pakietu Pokolenia w Hotelu SPA Dr Irena Eris. Chcemy po prostu ze sobą być. W wirze codziennych zajęć, pracy, przedszkola, domowych obowiązków, znaleźć czas na rozkoszowaniem się pięknem świata i sobą nawzajem.

 

W restauracji 

Śniadanie jest świetną okazją do rozmowy na temat smaków z pokolenia dziadków – lokalne produkty, tradycyjne receptury. Wnuczce bardzo pasują smaki, gdyż przypominają o daniach, które specjalnie dla niej przygotowuje babcia: o naleśnikach, racuchach czy niczym domowym rosołku z makaronem i marchewką, którym zajada się córka. Hotel dba, by serwować jak najwięcej produktów przygotowywanych na miejscu np. dżemy, pasztety, makarony, ciasta, pieczywo. Doskonałe są także wybierane lunche i kolacje, które wybieramy z menu (zawsze opcja sezonowa).

W obecnym czasie warto też wspomnieć o bezpieczeństwie – restauracja jest świetnie zorganizowana podczas śniadania w czasie koronawirusa – pozostały bufety, są jednak oddzielone szybami, za którymi panie z obsługi z uśmiechem serwują niezliczoną ilość przysmaków śniadaniowych, dzięki czemu zarówno ja, jak i moi rodzice czujemy się komfortowo i bezpiecznie.

IMG_8728-2

IMG_1999

 

Komfort pokoju

Hotel posiada same zalety pod kątem rodzin – jedną z nich jest z pewnością pokoje family – czyli dwa oddzielane przesuwnymi drzwiami pokoje, które zapewniają prywatność każdej ze stron. Po przebudzeniu zachwycał nas widok przez okno na dziewiczy las, a na tarasie wychodzącym na rozległy trawnik można było wypić kawę, poczytać książkę. Od rana mamy dylemat – czy po śniadaniu wybrać się na basen, do czego zachęcają piękne szlafroki (również dla 4-letniej córki, która jest zachwycona, że i o niej pamiętano) czy na spacer po okolicy, ciesząc się mazurską naturą, która niemalże przez okna zaglądała do naszego pokoju.

IMG_2284-2

 

Kompleks SPA

Po krótkim odpoczynku wyruszamy całą rodziną do SPA. 2 baseny i kilka jacuzzi (wewnętrzne i zewnętrzne) pozwalają na przyjemne spędzenie czasu – pływamy, dziadek uczy wnuczkę nurkować, wspólnie rozmawiamy, relaksując się w jacuzzi tym zewnętrznym, aby zbliżyć się bardziej do natury. Aż trudno nam wrócić do pokoju, ale zbliża się pora lunchu, a później czekają na nas kolejne atrakcje.

IMG_2321

IMG_2352

 

Konie

Już podczas drogi moja córeczka mówiła, że bardzo chce iść na oprowadzanie na kucyku. Początkowy strach został szybko przełamany i Fraszka stała się najlepszą przyjaciółką Natalki, a spacer na kucyku wokół stawu codzienną rutyną. Wielkie brawa dla Pani Instruktor, która nie tylko ośmieliła córkę, ale zapewniła także mi wspaniałą przygodę, gdy znów po latach wsiadłam na konia. Matka i córka oraz konie – na zawsze będziemy pamiętały, że nasza konna przygoda rozpoczęła się właśnie tu – w Hotelu SPA Dr Irena Eris. Teraz świadkiem naszej radości byli dziadkowie Natalki, moi rodzice.

IMG_2082

IMG_8706-2

 

Spacery po okolicy

Bardzo podoba nam się położenie hotelu i spacer nad staw czy oglądanie danieli zostało szybko wpisane na naszą listę codziennych przyjemności. Spacerując po lesie, można wsłuchiwać się w szumiące drzewa czy nasłuchiwać odgłosów zwierząt i ptaków. Co ważne, w hotelu można wypożyczyć rowery, także z przyczepką dla malucha. Dzięki temu możemy wybrać się na fajną wycieczkę po okolicy.

IMG_2375

IMG_2371

 

Program animacyjny dla dzieci

Jeśli chcesz, by Twoje dzieciaki miały prawdziwą frajdę i aby się o nie zatroszczono, to jest to zdecydowanie hotel dla ciebie. Już przy zameldowaniu Natalka dostała prezent – super książeczkę, którą potem czytali jej dziadkowie. Dodatkowo w hotelu jest pokój zabaw dla dzieci, a w zależności od sezonu, także opiekunowie, którzy organizują zabawy: malowanie, robienie biżuterii z koralików, imprezy na Halloween. Starszym z pewnością spodoba się pokój multimedialny, a także piłkarzyki. Przy sprzyjającej pogodzie planowane są także aktywności na świeżym powietrzu.

IMG_2237

 

Pakiet Pokolenia

W ramach pakietu Pokolenia dzieci do lat 12 nocują w pokoju rodziców bez dodatkowej opłaty oraz otrzymują kolację z menu dziecięcego za darmo. Dodatkowo za każdy nocleg otrzymuje się 20% rabatu, dzięki czemu można zostać w hotelu trochę dłużej i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. W ramach pakietu na Gości czekają trzydaniowe kolacje à la carte w Restauracji Oranżeria wraz z napojami bezalkoholowymi (woda, kawa, herbata), a także rabat 15% na wszystkie zabiegi z wyłączeniem medycyny estetycznej i pakietów zabiegów. 

Korzystajmy ze złotej jesieni na stworzenie nowych wspólnych przeżyć.

DrIrenaErisSPA.com

Submit a Comment