Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 17, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

TOP 5 HERBACIARNI

TOP 5 HERBACIARNI
WARSAW state of mind

Wiosenna pogoda bywa kapryśna. Wychodząc na spacer nie spodziewamy się nagłej zmiany pogody, jak więc uchronić się przed przemoknięciem do suchej nitki? Dzbanek aromatycznej herbaty do doskonały pomysł! Przedstawiamy zatem najlepsze warszawskie herbaciarnie!

Malownicza wieża ojców Dominikanów a w środku herbaciarnia To Lubię! Kameralny wystrój i domowa atmosfera wypełniająca wnętrze po sufit sprawia, że nie chcemy stąd wychodzić. W menu mamy do dyspozycji nie tylko wysokiej jakości herbaty. Są również miody pitne, domowe wypieki i kruche ciasteczka, my decydujemy się na klasyczną czarną herbatę i odpoczywamy!

Freta 10

  

 

Kawiarnia Same Fusy to najlepsza herbaciarnia posiadająca w swojej ofercie indyjskie rodzaje herbaty – a są to przecież najlepsze gatunki na świecie. My szukając kwiatowych rozwiązań zaglądamy do piwnicy jednej z XV – wiecznych warszawskich kamienic na Starym Mieście i zamawiamy Carską Perłę z gatunku herbat żółtych. To wyjątkowa mieszanka herbaty ręcznie zwijanej w kształt pereł z domieszką kwiatu jaśminu. Zachwyciła nas subtelność smaku połączona z zaskakującym, pobudzającym działaniem!

Nowomiejska 10

 

Yerbaciarnia Terere to wymarzone miejsce dla miłośników Yerba Mate! Stworzona przez pasjonatów tego gatunku herbata podawana jest w przepięknej odsłonie. Yerba Mate na zimno i na ciepło – na miejscu możemy zapoznać się z ofertą, którą sami w domu możemy przygotować po kupnie wybranego rodzaju w sklepie herbaciarni. My decydujemy się na klasyczną, doskonałą Yerbę!

Bartoszewicza 11  

 

Żelki w herbacie? W Bubble Tea7 spotykamy najbardziej kolorową ofertę spośród wszystkich warszawskich herbaciarni. Zielona lub czarna herbata podawana jest tutaj w najróżniejszych odsłonach: od mlecznych poprzez jogurtowe aż do owocowych. Kluczem do napoju są jednak kolorowe, słodkie dodatki. Nam najbardziej przypadły do gusty strzelające kuleczki z sokiem owocowym zwane Boba Bomba!

Chmielna 4

 

 

Bar KAWKA to wprawdzie mekka dla kawoszy, ale my również znaleźliśmy swoją herbacianą niszę. Ujął nas Pablo Picasso czyli czarna herbata o smaku karmelowym ze spienionym mlekiem – w sam raz na wahania temperatury za oknem!

Koszykowa 30

Submit a Comment