Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 17, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

TOP 5 Męskich przedmiotów pożądania

TOP 5 Męskich przedmiotów pożądania
intopassion

Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni uwielbiają wszelkiego rodzaju gadżety. Panowie śledzą na bieżąco nowinki technologiczne, a w urządzeniach coraz częściej cenią nie tylko przydatność ale i niebanalny design. Dziś przedstawiamy wam nasze TOP 5 męskich przedmiotów pożądania, które sprawdzą się doskonale każdego dnia!

Zegarek AiWatch Sporty / AiWatch.pl /

Smartwatch to obecnie jeden z najpopularniejszych gadżetów na rynku. Łączy w sobie m.in. funkcję telefonu, zegarka, krokomierza, kamery i monitora snu. Poprzez synchronizację Bluetooth możemy odbierać na ekranie AiWatcha zarówno połączenia jak i SMS-y. Istnieje również możliwość instalacji karty SIM dzięki czemu smartwatch stanie się niezależnym telefonem. Przy zakupie urządzenia otrzymamy również pełen zestaw akcesoriów: słuchawki, ładowarkę i kabel USB. AiWatch Sporty to naszym zdaniem jeden z najciekawszych i niezbędnych gadżetów dla mężczyzn chcących trzymać formę i być w stałym kontakcie ze światem!

Co nam się podoba:

– nowoczesny sportowy design i szeroki wybór kolorów,

– dbałość o jakość wykonania,

– możliwość wyboru trzech tarczy wyświetlanego zegara,

– kilka urządzeń zmieszczonych w jednym zegarku.

Gdzie kupić : www.aiwatch.pl/

 

Chłodziarko-zamrażarka GNE 134620 X  z funkcją mini baru / BEKO /

Są sprzęty, których nie może zabraknąć w mieszkaniu nowoczesnego mężczyzny. Jednym z nich jest bez wątpienia chłodziarko-zamrażarka BEKO z wbudowaną funkcją mini barku! Specjalna, otwierana klapka umożliwia dostęp do nawet 2,5-litrowych butelek, bez konieczności otwierania drzwi chłodziarki. Dodatkowo klapkę można również wykorzystać jako blat do serwowania drinków. Urządzenie wyposażone jest również w kostkarkę do lodu i komorę MultiZone z możliwością ustawienia temperatury pomiędzy -24 a +10 stopni Celsjusza, co pozwala na stworzenie w chłodziarce domowej winiarni. Chłodziarka BEKO to urządzenie, które sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i w trakcie imprez!

Co nam się podoba:

– elegancki design,

– alarm informujący o niedomkniętych drzwiach,

– ekologiczne i energooszczędne oświetlenie LED,

– technologia NeoFrost, charakteryzująca się trzema niezależnymi obiegami powietrza i trzema parownikami.

Gdzie kupić : W sklepach RTV AGD w całej Polsce

Ponadto, do końca sierpnia przy zakupie tego modelu (albo innego modelu Beko wykorzystującego technologię NeoFrost) otrzymasz wagę kuchenną, sztućce Gerlach lub krajarkę pomocną w przygotowywaniu drinków!

Domowa ścianka do wspinaczki / Hammacher /

Coraz więcej mężczyzn stara się prowadzić zdrowy tryb życia i aktywnie spędzać czas. Do najpopularniejszych sprzętów do ćwiczeń należy bieżnia, rower stacjonarny i hantle. Wiedzieliście jednak, że w domu można trenować również wspinaczkę górską? Urządzenie przypomina pionowo postawioną bieżnię napędzaną przez nasz ciężar ciała. Dzięki stacjonarnej ściance Hammacher każdy miłośnik sportu może zdobywać górskie szczyty nie ruszając się z domu!

Co nam się podoba:

– alternatywa dla tradycyjnego sprzętu do ćwiczeń,

– ekran, który informuje ile brakuje nam do zdobycia Mount Everestu.

Gdzie kupić : www.hammacher.com

Kamera GoPro 4 / GoHero /

Kamera GoPro to obowiązkowy gadżet dla każdego miłośnika ekstremalnych doznań. Małe, niewiele większe od pudełka zapałek urządzenie, pozwala na uwiecznienie najbardziej niesamowitych momentów w najwyższej jakości obrazu HD. Kamera sprawdzi się również na co dzień, uwiecznimy nią chwile z bliskimi, wakacyjne eskapady i festiwalowe szaleństwo.

Co nam się podoba:

– odporność na wodę i pył,

– szeroki wybór akcesoriów,

– wysoka jakość obrazu.

Gdzie kupić : www.gohero.pl

Słuchawki Aurvana Platinum / Creative /

Słuchawki bezprzewodowe to gadżet, który doskonale sprawdzi się zarówno w domu, pracy jak i podróży. Dzięki zaawansowanej technologii urządzenie tłumi otaczające nas dźwięki i pozwala na dostosowanie jakości muzyki do miejsca, w którym aktualnie przebywamy: samolotu, ulicy lub pomieszczenia zamkniętego. Dzięki połączeniu Bluetooth zsynchronizujemy je z dowolnym sprzętem, a efektowny i stylowy design sprawia, że staną się ciekawym dodatkiem w każdej stylizacji.

Co nam się podoba:

– możliwość złożenia słuchawek do etui,

– staranne wykończenie,

– doskonała jakość dźwięku.

Gdzie kupić : www.alsen.pl

 

Tekst: Aleksandra Raszczuk

 

Submit a Comment