Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 20, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

TOP instafriendly miejsc w Trójmieście

TOP instafriendly miejsc w Trójmieście
intopassion

Są miejsca, o których można śmiało powiedzieć, że to tzw. „zdjęciowe samograje”. Wnętrze, oświetlenie, kolory, sposób serwowania dań – dobry kadr i tysiące lików na instagramie. Shiny Syl, mieszkająca w Gdańsku blogerka i youtuberka, w najnowszym numerze STYLISH PAPER odkrywa przed nami najbardziej fotogeniczne miejsca w Trójmieście.

Więcej miejsc znajdziecie na kanale youtube: SHINYSYL, www.shinysyl.com. Przeczytajcie także nasz wywiad z Shiny Syl o prowadzeniu profilu na instagramie – link pod artykułem.

Jeśli chcecie zdobyć swój egzemplarz STYLISH PAPER, wesprzyjcie nas na patronite.com/intopassion (więcej na dole tekstu).

 

 

Cały Gaweł

Chłód betonowych ścian ocieplają zielone monstery, a charakterystyczny neon dodaje klimatu. Cały Gaweł to cantine, bar oraz cafe. W skrócie bistro, które od rana do wieczora wypełnione jest ludźmi: rano zjemy tu śniadanie na bazie lokalnych produktów, wieczorem napijemy się pysznego drinka.

ul. Dworcowa 7, Sopot

instagram.com/calygawel

Screen Shot 2018-10-04 at 16.21.27

 

 

Pelican/Sopot

Białe płytki na ścianach, drewniane meble i nowoczesne oświetlenie tworzą niepowtarzalne wnętrze. Jeśli do tego dodamy super smaczne tapasy czy przygotowane na grillu owoce morza, to Pelican staje się miejscem, które trzeba odwiedzić będąc w Sopocie.

ul. Bohaterów Monte Cassino 63, Sopot

instagram.com/pelican_sopot/

Screen Shot 2018-10-04 at 16.30.05

 

Rosse Rosse/ Gdynia

Różowe i błękitne meble stanowią wyjątkowe tło do rozmów przy filiżance aromatycznej kawy czy smaku wyśmienitych ciast. Jest tu przytulnie i zarazem elegancko, poza klimatyczną kawiarnią Rosse Rosse to także stylowy prosecco bar.

Świetojanska 45, Baltiq Plaza, Gdynia

instagram.com/rosserosse_gdynia/

Screen Shot 2018-10-04 at 16.33.45
 

Fedde Bistro/Gdynia

Niebanalny wystój nawiązuje do gdyńskiego modernizmu – wnętrze wypełnia różnorodność barw i tekstur tworząc spójną całość, która jest elegancka i klimatyczna. W menu autorskie dania Jacka Fedde, przygotowane na bazie lokalnych produktów.

ul. Świętojańska 43, Gdynia

instagram.com/fedde.gdynia

Screen Shot 2018-10-04 at 16.35.27

 

Pobrzegi/Gdańsk

Różowa ściana, welurowe meble w modnych teraz kolorach, ciekawe oświetlenie – to wszystko tworzy unikalny, przyjazny klimat. W karcie kaszubskie rarytasy, burgery na różne sposoby czy wegetariański grillowany bakłażan.

Stara Stocznia 2/4, Gdańsk

instagram.com/pobrzegi

Screen Shot 2018-10-04 at 16.38.02

 

 

Wesprzyj nas na www.patronite.pl/intopassion – zostań patronem naszej gazety. Wpłacając 10 złotych miesięcznie (tak, można jednorazowo) pozwalasz nam się rozwijać, a jednocześnie otrzymujesz STYLISH PAPER w podziękowaniu. Kwoty wsparcia na patronite zaczynają się od 5zł.

Śledź nas także na FB: intopassion i IG: into_passion.

 

Wywiad z SHINY SYL:

INSTApeople: SHINY SYL

Submit a Comment