Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 3, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

TOP wydarzeń na weekend!

TOP wydarzeń na weekend!
WARSAW state of mind

Przed nami kolejny weekend, a co za tym idzie kolejna dawka wydarzeń! Jak spędzić czas, dokąd pójść i co dzieje się na mieście? PODPOWIADAMY!

PIĄTEK

W Studio Buffo godzinie 19 zapraszamy na sztukę Boening Boening. Jest to komedia sytuacyjna autorstwa francuskiego dramaturga Marca Camolettiego. Sztuka opowiada historię Maksa, którego życie uczuciowe i erotyczne regulowane jest przez międzynarodowy rozkład lotów… Co stanie się jednak, gdy z powodu niewielkich zmian w ruchu lotniczym, wszystkie one zjawią się u Maksa niemal w tej samej chwili? Dowiemy się wieczorem!

 Konopnickiej 6

 

Nie macie ochoty na teatr? W takim razie może spacer? Na Placu Narutowicza o godzinie 19 zapraszamy na Wieczorny spacer po Starej Ochocie! To doskonała okazja aby poznać historyczną część dzielnicy, w której wciąż można podziwiać oryginalną zabudowę! My już nie możemy się doczekać takich smaczków informacyjnych jak między innymi to, skąd wzięła się nazwa dzielnicy czy kim była Lady of Warsaw. Widzimy się wieczorem!

Plac Narutowicza

 

 

 

Major Lazer wydają płytę, więc z tej okazji w Hocki Klocki odbędzie się impreza z tej okazji! O energetyczne brzmienia zadba kolektyw GLOBAL DIGGERS, który na swoim koncie ma już występ u boku Major Lazer. My już nie możemy doczekać się tego energetycznego wieczoru!

Bulwar Flotylii Wiślanej

 

SOBOTA

Pierwszy dzień lata to najlepsza okazja, żeby odświeżyć swoją garderobę i przygotować się na nadchodzące wakacje! W związku z tym zapraszamy na kolejny FEMI BAZAR organizowany przez Femi Pleasure Store&Showroom, który obfituje w modowe perełki, świetną atmosferę i dobra muzyka. A to wszystko już od godziny 11 – będziecie?

Browarna 4

Prom Kultury na Saskiej o godzinie 18 zaprasza nas na koncert piosenek Agnieszki Osieckiej pod tytułem Kiedy mnie już nie będzie w wykonaniu Chóru Kameralnego Collegium Musicum Uniwersytetu Warszawskiego pod dyrekcją Andrzeja Borzyma. Będzie lirycznie, wzruszająco i zmysłowo! My będziemy, a wy?

Brukselska 23

Miłość Kredytowa 9 jak zawsze staje na wysokości zadania tym razem proponując stałym bywalcom – i nie tylko pozytywne, taneczne rytmy pod znakiem samby i jazzu pochodzenia południowo amerykańskiego. Już nie możemy się doczekać, a start o godzinie 22!

Kredytowa 9

NIEDZIELA

Od 18 czerwca do 31 grudnia w Centrum Nauki Kopernik oglądać możemy wystawę Re:generacja. W tej galerii nauka wchodzi w krainę emocji. Korzystając z najnowszych odkryć psychologii, socjologii ale także neurobiologii i technologii prowadzi po świecie, którego motywem przewodnim jesteś Ty sam i Twoje relacje z innymi. Brzmi zachęcająco?

Wybrzeże Kościuszkowskie 20

John Lurie powraca do Warszawy jako malarz, a my możemy być świadkami tego powrotu w Zachęcie Narodowej Galerii Sztuki! Prezentacja współczesnych prac Johna Lurie jest próbą zmierzenia się z ikoną lat 90, przełamania jego wizerunku i pokazania artysty w nowym świetle. To także próba spojrzenia na artystę poza jego rolami filmowymi, z bliższej perspektywy i przedstawienia bardziej prawdziwego portretu. W malarstwie tym wciąż jednak można odnaleźć znaną nam postać artysty, operującą ironicznym, absurdalnym, a czasem wisielczym humorem. A to wszystko trwać będzie tylko do 2 sierpnia!

Małachowskiego 3

MISIE DLA MISI czyli koncert charytatywny dla czteroletniej Misi Krawczyńskiej. Walka Misi z chorobą się kończy, ale chęć pomocy nie. Dlatego też w niedzielę o godzinie 20 zapraszamy na Plac Defilad obok barStudio gdzie zagrają dla nas Natalia Przybysz i Sam Karol. Artystów przedstawiać nie trzeba, a Misia czeka na nasze wsparcie! Do zobaczenia o 20!

Plac Defilad 1

 

 

 

 

Submit a Comment