Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 3, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

TOP WYDARZEŃ NA WEEKEND

TOP WYDARZEŃ NA WEEKEND
intopassion

Szukacie pomysłów na spędzenie weekendu? Nie wiecie co się dzieje w Warszawie? Przygotowaliśmy dla Was subiektywny przegląd wydarzeń w stolicy na zbliżający się weekend!

 

PIĄTEK

Piątek, dzień na który czeka tysiące pracujących Warszawiaków. Na wieczór polecamy koncert w Cudzie nad Wisłą. Organizatorem serii imprez jest Heineken City Nights, z którego inicjatywy powstał koncept serii koncertów i imprez. Dzisiaj stolicę odwidzi ODDISSE&GOOD COMPNY, który swoim koncertem rozpoczyna imprezę urodzinową znanego kolektywu Flirtini.

https://www.facebook.com/events/562472937229048/

 

 

 

Kino samochodowe to jest to na co Warszawiacy długo czekali. Dzisiaj na błoniach Stadionu Narodowego startuje kino pod chmurką. Seans rozpoczyna się o godzinie 21:15, ale można już przyjeżdżać trzy godziny wcześniej. Pierwszy film zaprezentowany w kinie samochodowym to oskarowa Ida Pawła Pawlikowskiego.

https://www.facebook.com/podstadionemnarodowym?fref=ts

 

 

 

 SOBOTA

Już jutro w Praskiej Drukarni odbędzie się VANS Classic&Warsaw – event łączący różne elementy kultury miejskiej. Podczas eventu można będzie podziwiać street art, obejrzeć wystawę fotografii, zobaczyć zawody BMX-owe i deskorolkowe w specjalnie zaprojektowanym skate parku oraz spróbować miejskiej kuchni z food trucków. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11:00 w Praskiej Drukarni, mieszczącej się przy Mińskiej 65.

https://www.facebook.com/events/1573160522948037/

 

 

Ciekawym wydarzeniem jest Festiwal Transkaukazja organizowany po raz 7 w Warszawie. Na Krakowskim Przedmieściu wystąpią zespoły z Armenii, Gruzji i Senegalu. Odwiedzający festiwal będą mogli skosztować kaukaskich, afrykańskich i polski potraw oraz gruzińskiego wina  – potrawy będzie można spróbować w miasteczku kulinarnym stworzonym przez TARG ŚNIADANIOWY.

https://www.facebook.com/pages/Transkaukazja/160727174082991

 

 

NIEDZIELA

Niedziela to idealny dzień na odpoczynek. Polecamy spędzić go na świeżym powietrzu przy relaksującej muzyce. W Łazienkach Królewskich w najbliższą niedzielę odbędzie się kolejny koncert Chopinowski. W południe można będzie posłuchać Louisa Alvanis’a z Wielkiej Brytanii, natomiast o godzinie 16:00 wystąpi Neal Larrabee z USA.

https://www.facebook.com/events/391214747660687/

 

 

Kolejną propozycją na spędzenie czasu na świeżym powietrzu jest Piknik Warszawski, organizowany przez klub Iskra. Na terenie dawnej Skry będzie można spróbować jedzenia od lokalnych producentów, obejrzeć livecooking. Dla miłośników gier i zabaw klub przygotował bule, frisbee i planszówki. Możecie zabrać także swoich pupili, na pikniku zwierzęta są mile widziane. Wieczorem w Iskrze cotygodniowa Kinoteka. Tym razem genialna produkcja – Zaginiona dziewczyna.

https://www.facebook.com/events/1578651869052883/

https://www.facebook.com/events/1641933806019542/

 

 

Do zobaczenia!

Submit a Comment