Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Sierpień 12, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

TOP WYDARZEŃ NA WEEKEND

TOP WYDARZEŃ NA WEEKEND
intopassion

Dla wszystkich, którzy w ten upalny weekend zostają w stolicy przygotowaliśmy dawkę ciekawych wydarzeń, na które warto się wybrać. 

 

PIĄTEK

 

Rykarda Parasol w Stacji Mercedes

 

 

Stacja Mercedes zaprasza na koncert Rykardy Parasol. Wokalistka pochodzi z San Francisco i zagra już dzisiaj o 20:00 w Warszawie. Jej niesamowity głos i folkowe mroczne utworzy „folk-noir” niewątpliwie wpłyną na wyjątkową atmosferę koncertu. Wstęp Wolny.

https://www.facebook.com/events/115771748759573/

Kino Letnie w Koperniku

W piątek polecamy ambitne kino i odpoczynek na leżakach koło Kopernika! Zaplecze Świata to film, który zostanie pokazany dzisiaj na tyłach MuzeumKopernika – w Parku Odkrywców. Seans będzie połączony z dyskusją na temat problemów państw Południa: między innymi porusza tematykę imigracji, braku podstawowych środków do życia, czy problemów z dostępem do wody.

https://www.facebook.com/events/851649084882811/

SOBOTA

 

Surf Academy Wisła

Upał, upał, upał – taka jest prognoza na zbliżający się weekend! Nie zaplanowałeś wyjazdu za miasto? Chciałbyś spędzić czas na świeżym powietrzu? Skorzystaj z możliwości surfowania nad Wisłą – wystarczy wybrać się na Pomost 511! Na miejscu można wypożyczyć sprzęt lub skorzystać z kursów Surf Academy.

https://www.facebook.com/supacademypoland

Nie jadę na Openera w Iskrze

Nie pojechałeś na Opener’a, a chciałbyś pobawić się do hitów tegorocznego line upu z festiwalu w Gdyni? Klub Iskra zaprasza! Nie jadę na Opener’a w Iskrze to dobry pomysł na spędzenie sobotniej nocy na Polu Mokotowskim. Dużo dobrej muzyki, basen sprawią, że nie będziesz żałować, że nie jesteś na weekend na Bałtykiem!

https://www.facebook.com/events/1658896021063326/

NIEDZIELA

 

 Jazz nad Wisłą w Cudzie nad Wisłą

Idealny chillout na niedzielne popołudnie spacer nad rzeką i dobra muzyka-  te dwa elementy łączy w sobie kolejne wydarzenie, które polecamy – Jazz nad Wisłą. O godzinie 18:00 w Cudzie na Wisłą będzie można posłuchać genialne, nieprzypadkowe brzmienia jazzowe Side One Record Store.

https://www.facebook.com/events/398642523657381/

Submit a Comment