Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 26, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

TOP wydarzeń na WEEKEND

TOP wydarzeń na WEEKEND
WARSAW state of mind

Przed nami kolejny weekend, a co za tym idzie kolejne wydarzenia. Jak co tydzień w naszym cyklu TOP wydarzeń na WEEKEND sprawdzamy, gdzie warto się pojawić w ciągu najbliższych dni!

 

PIĄTEK

Marka MY FRENCH MOOD skupiająca między innymi kolekcje Vanessy Bruno, BA&SH czy Eleven Paris zaprasza na dwudniowy POP UP prezentujący kolekcję jesienno – zimową 2015. Dzięki współpracy ze sklepami SHE/s A RIOT, NAP oraz marką LAULHERE wszyscy miłośnicy francuskiego szyku będą mogli w pięknych wnętrzach Domu Handlowego MYSIA 3 odnaleźć ubrania, dzięki którym słowo elegancja nabierze nowego wymiaru!

Mysia 3

Private Event Shabatin to doskonała okazja do wejścia w świat kolorów, grafik i niepowtarzalnych form. Młoda projektantka – Ewa Szabatin przez najbliższy tydzień zaprasza do swojego atelier, gdzie możemy zapoznać się z jej modowym spojrzeniem na sezon jesienno – zimowy. Warto dodać, że kolekcja nie jest jeszcze dostępna, a PRE SALE to przedpremierowa okazja do zakupów, w dodatku z 15% zniżką!

Francuska 19/5

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN wraz z Fundacją Jana Karskiego zapraszają w rocznicę urodzin Jana Karskiego na projekcję dokumentalno – fabularnego spektaklu Karski w reżyserii Magdaleny Łazankiewicz oraz dyskusję stawiającą pytanie czy emisariusz, który narażał życie, aby poinformować świat o okrucieństwach II Wojny Światowej może być wzorem dla współczesnych? Do zobaczenia o 19.30!

Anielewicza 6

Po niekwestionowanym sukcesie Szczęśliwego Numerku przyszedł czas na Koło Fortuny z Liestyle. Sketch w Teatrze Wielkim tajemnicą pozostawia hasło wieczoru, a słowo bankrut niech tej nocy zniknie ze słowników wszystkich gości. Zabawa do białego rana gwarantowana – jak zawsze w Sketchu!

Plac Marszałka Piłsudskiego 9

SOBOTA

Park Królikarnia na jeden dzień zamieni się w miejsce Targów Designu WZORY, których nadrzędnym celem jest pokazanie młodego, polskiego wzornictwa. W ogrodzie zostaną wystawione organiczne, recyclingowe oraz ekologiczne produkty stworzone przez młodych projektantów. Pokazany zostanie design ogrodowy oraz akcesoria do domu. Dodatkowo, będzie to świetna okazja do spędzenia czasu z rodziną na świeżym powietrzu, zakupu ekologicznych produktów od lokalnych dostawców czy wzięcia udziału w warsztatach jogi prowadzonych przez najlepszych nauczycieli!

Puławska 113a

Od 1 kwietnia w Le Cedre Restaurant trwa Festiwal Humusu, podczas którego będzie można spróbować ponad 18 rodzajów tego przysmaku w najróżniejszych odsłonach: na zimno, na ciepło, z papryczkami Jalapeno, pesto czy suszonymi pomidorami. My z pewnością skusimy się na egzotycznie brzmiącą wersję z serem libańskim!

Aleja Solidarności 61

DeLite Club  zaprasza nas dzisiaj na  inaugurację cyklu Frenchy’ego, który – jak obiecuje – tworzyć będzie niezapomniane show. Tym razem muzyczną otoczkę zapewni przy wsparciu John’a Jamesa i GAFO YOONIOR. Widzimy się przy barze!

 Marii Konopnickiej 6

NIEDZIELA

Fanów bezglutenowych pierogów czy wege majonezu zapraszamy do Znajomych Znajomych. W niedzielne przepołudnie odbędzie się Wege Bazar Zielony, który zainspirowany przewodnim tematem (a raczej kolorem!) zwróci naszą uwagę na wszystko co zielone i zdrowe. Organizatorzy podpowiedzą jak za pomocą zielonych hummusów na przykład z kolendrą czy oliwkami dodać sobie energii po długiej i srogiej zimie. Będziemy mogli spróbować zielonych ciast i deserów jak również kupić naturalne kosmetyki czy dodatki. Brzmi zachęcająco? Oczywiście!

Wilcza 58a

Japoński Dzień Dziecka w Warszawie? Dlaczego nie! Dzięki współpracy Pardon, To tu z Fundacją ChibiWaru będziemy mieli doskonałą okazję do spędzenia czasu na wykonaniu Kabuto czy flagi w kształcie karpia. Spróbujemy japońskich cukierków po czym roztańczymy się w rytmie japońskiej muzyki. My będziemy, a wy?

Plac Grzybowski 12/16

Mózg Powszechny zaprasza na koncert nowojorskiego kompozytora, perkusisty i narratora – Seana Noonana. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z twórczością artysty jazzowego, ale niezmiennie silnie pozostającego pod wpływem rocka, hip – hopu, metalu czy eksperymentalnego jazzu. Miłośnicy tego rodzaju muzyki poznają wielowymiarowość Seana, który potrafi zaprosić nas do swojego melancholijnego świata, by za parę chwil przenieść się do finezyjnych, nieposkromionych, a często nawet tanecznych improwizacji! Widzimy się o 20!

Jana Zamoyskiego 20

Submit a Comment