Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Sierpień 12, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

TOP wydarzeń na weekend

TOP wydarzeń na weekend
WARSAW state of mind

Przed nami kolejny weekend! Jak co tydzień sprawdzamy więc co do zaoferowania mają warszawskie kluby, restauracje i organizacje!

PIĄTEK

Piątkowy wieczór to idealny czas na wybranie się na film dlatego też Cafe 8 stóp organizuje piątkowe, darmowe projekcje. W każdy piątek o godzinie 19 czeka na nas filmowa niespodzianka. Co zobaczymy tym razem – hit nieschodzący z kinowych ekranów czy czarno – białą klasykę? Dowiemy się niebawem!

Ratuszowa 2

O godzinie 22 w Na Lato Dj Mickey von Rap i Dj Abrakadabra zaproszą do wspólnego grania duet Momma&poppa. Klimat lat 90 już wisi w powietrzu a najlepsze sample 2paca pamięta każdy z nas! Chcecie być na tym parkiecie – razem z nami!

Rozbrat 44a  

 

W Barze Wieczornym od godziny 20 serwowane będą najlepsze ostrygi z Normandii i polską wódkę, a mariaż smaku dopełnią bąbelki z Hiszpanii. Bar z przekąskami i napitkami to zawsze dobre rozwiązanie, a udoskonalony tego typu produktami zachęci niejednego przechodnia. My już czekamy na wieczór!

Wiśniowa 46

SOBOTA

 W sobotę brzeg Wisły zamieni się w wielką suszarnię otwierającą przed nami świat maków, nigiri i ramen! To okazja do spróbowania najróżniejszych wersji tradycyjnego japońskiego dania – również w wersji wegetariańskiej. Wydarzenie urozmaici pozytywne, muzyczne brzmienie i smak schłodzonego wina! Cud nad Wisłą i Smaczny Targ – dziękujemy!

Bulwar Flotylli Wiślanej

Wiosenne trendy w jednym miejscu? W sobotę od godziny 11 zapraszamy na kolejną edycję Grand Bazaru, która odbędzie się niezmiennie w Domu Towarowym Bracia Jabłońscy. Młodzi projektanci, wysokiej jakości ubrania i dodatki, czego chcieć więcej? Dodatkowy plus za niespodziankę – stoisko bloggerki Jessiki Mercedes na którym będzie można kupić ubrania prosto z jej szafy! Miłośnicy zdrowej kuchni również znajdą coś dla siebie. Do zobaczenia!

Szpitalna 8

Sobotni wieczór i brak planów? Już nie! Z inicjatywy Centrum Nauki Kopernik na Stadionie Narodowym od godziny 11 odbędzie się Piknik Naukowy, którego tematem będą tym razem neony! To wyjątkowa wystawa podczas której odtworzone zostaną neony ulic polskich miast – między innymi te z lat 60 jak Kino Śląsk, Kot w Butach. Dowiemy się również czym jest neon, jak powstaje i jak to się dzieje, że prosta szklana rurka wypełniona mieszanka gazu i rtęci stała się najpopularniejszą formą reklamy na świecie!

Aleja Księcia J. Poniatowskiego 1

NIEDZIELA 

Niedzielny spacer? Na warszawskich papierach zaprasza na poznanie Starej Ochoty. Od placu Narutowicza skierujemy się w stronie ulicy Filtrowej zaglądając w okoliczne zakamarki. Dowiemy się również jak toczyły się losy gumki Myszki czy co w czasie II Wojny Światowej znaczyło mieć wygląd. Widzimy się o 14.00!

Plac Narutowicza

HANAMI 2015 czyli jedyny w Warszawie plenerowy festiwal kultury japońskiej organizowany przez szkołę języka japońskiego RakuGaku. Wszyscy fani mangi, anime, sztuk walki i kultury japońskiej nie mogą nie być. Organizatorzy przywidują wiele atrakcji nas jednak najbardziej ciekawi popularna na całym świecie metodyka parzenia herbaty!

Pole Mokotowskie

Komuna/Warszawa zaprasza na pokaz RE/MIX Paradise Now czyli remiks jednego z najważniejszych spektakli teatru politycznego, The Living Theatre. Chociaż od premiery minęło kilkadziesiąt lat zdjęcia nagich aktorów nawołujących do anarchistycznej rewolucji stały się ikonami rewolty lat 60. Komuna/ Warszawa sprawdza co od tamtego czasu zmieniło się w teatrze i polityce.

Lubelska 30/32

Submit a Comment