Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Sierpień 12, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

TOP wydarzeń na weekend!

TOP wydarzeń na weekend!
WARSAW state of mind

Koniec zawodowego tygodnia zbliża się coraz większymi krokami! Sprawdzamy, co dzieje się w weekend w Warszawie i również rozpoczynamy odliczanie do najciekawszych eventowych smaczków!

PIĄTEK

Wyjątkowa impreza zapowiada się w Miłości na Kredytowej 9, gdzie bawić się będziemy z duetem Wasabi, który sprawi, że na jedną noc wódka zamieni się w wasabi, na patio zakwitnie sakura, a my poszybujemy wyżej niż na górę Fudżi. Do zobaczenia!

Kredytowa 9

Miłośnikom polecamy wybranie się na wystawę jednej rodziny w trzech pokoleniach zapraszamy do PROMu Kultury Saska Kępa. O godzinie 18.00 rozpocznie się wernisaż  Haliny Centkiewicz-Michalskiej, Leona Michalskiego, Ewy Michalskiej-Gawron, Piotra Gawrona, Agnieszki Gawron-Kłosowskiej. Zaprezentowane zostaną rzeźby, obrazy i tkaniny. Będzie pięknie, a my już nie możemy się doczekać!

Brukselska 23

Jeden z najbardziej popularnych formatów długiej formy improwizowanej tym razem w wersji Teatru Improwizowanego Klancyk. O godzinie 20 w Klubie Komediowym będziemy mieli okazję uczestniczyć w improwizowanym spektaklu, którego motywem przewodnim jest słowo organiczność, czyli to, co dzieje się między improwizatorami. Spektakl Pan Harold nie przypomina wcześniejszych spotkań z publicznością – jest w nim więcej gry improwizacyjnej i współpracy pomiędzy aktorami, dlatego też szczerze polecamy!

Nowowiejska 1

SOBOTA

Fashion in Warsaw to targi polskiej, niezależnej mody z ponad 50 projektantami w roli głównej. W Kinotece czekać na nas będzie biżuteria, akcesoria i przede wszystkim – ubrania. Tych modeli nie znajdziemy na sklepowych półkach, więc nasza ciekawość sięga zenitu i soboty już nie możemy się doczekać!

Plac Defilad 1

Smak Azji i Pacyfiku to pierwsza edycja Festiwalu Kulinarnego organizowanego przez Muzeum Azji i Pacyfiku. Brzmi egzotycznie? Podczas wydarzenia będzie można popróbować potraw i przysmaków z Indii, Korei, Tybetu czy Syrii. Nas szczególnie ciekawi rozpoczęcie wydarzenia – warsztaty z parzenia niebieskiej herbaty oraz stoiska, na których będzie można zapoznać się z produktami i tajnikami azjatyckiej kuchni.

Solec 24

Po raz kolejny Wege Bazar! Tym razem w Cudzie nad Wisłą wytrawnie i na słodko. Spróbujemy wegańskiej paelli, marokańskich zup i roślinnych burgerów  by później cieszyć podniebienie pralinkami, ciastkami i konfiturami. Brzmi pysznie!

Bulwar Flotylii Wiślanej

NIEDZIELA

Niedzielny poranek to doskonały czas na skupienie się na sobie, na swoim samopoczuciu i ciele. W ramach Wolnych Dni Aktywizmu o godzinie 11 rozpoczniemy dzień od medytacji by do późnego popołudnia poznawać różne rodzaje jogi, techniki jej uprawiania i szukania swojej drogi w tym sposobie życia. A więcej o jodze u nas tutaj!

Skorupki 6a

Co zrobić z wolnym, nieco leniwym niedzielnym południem? Królikarnia zaprasza na wspólny spacer podczas którego dowiemy się jak władze Polski Ludowej radziły sobie z nieprawomyślnymi rzeźbami czy jak w warszawskiej rzeczywistości artystycznej radził sobie słynny twórca dekoracji rzeźbiarskiej ryskich kamienic. Ruszamy o godzinie 12!

Róg Lindleya i Alei Jerozolimskich

Teatr Wielki – Opera Narodowa podobnie jak Królikarnia nie pozostaje obojętny na nasze potrzeby związane z tematycznym poznawaniem Warszawy. Zaprasza na spacer śladami bohaterów powieści Bolesława Prusa Lalka. Do zobaczenia o 18:05!

Plac Teatralny 1

Submit a Comment