Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 3, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

TOP wydarzeń na weekend!

TOP wydarzeń na weekend!
WARSAW state of mind

Pogoda za oknem kolejny raz rozpieszcza, co sprawia, że każdy z nas marzy o wyjściu z domu, spędzeniu czasu na świeżym powietrzu, z przyjaciółki. Co dzieję się w Warszawie podczas weekendu? Podpowiadamy!

PIĄTEK

Od 11 do 13 czerwca w MÓZGu Powszechnym i Cafe Kulturalna trwa polska edycja Match&Fuse. To prezentacja nowego, alternatywnego jazzu z niemalże całej Europy. Poprzednie edycje odbywały się między innymi w Londynie i Oslo. Festiwal tworzy przestrzeń wymiany między artystami muzykami i publicznością. My jako wielbiciele jazzu będziemy!

 

Teatr Capitol zaprasza na godzinę 19, gdzie na scenie odbędzie się spektakl Dwie połówki pomarańczy w reżyserii Marii Ciunelis. To czarna komedia romantyczna, w której do jedynego hotelu w mieście trafia główna bohatera – Karolina – świeża wdowa wezwana by zidentyfikować zwłoki męża. Zaskakujące zwroty akcji, zabawne dialogi i mistrzowska gra aktorska Ewy Złotowskiej sprawiają, że już nie możemy się doczekać!

Marszałkowska 115

 

 

SOBOTA

Noc w rytmie R&B? Oczywiście – w BALu! Głosniki zostaną opanowane przez mainstreamowe brzmienia takich wykonawców jak The Weekend, Bruno Mars czy Jeremih. Wszystko pod batutą Rizzle i Spox’a! Meldujemy się na miejscu!

Nowogrodzka 31

Polityka to gorzko – ironiczna komedia, którą zobaczyć będziemy mogli w Teatrze 6. piętro o godzinie 18. Sztuka w inteligentny sposób szydzi z polskiej klasy politycznej. Śmiech nie jest jednak celem samym w sobie. Jest środkiem i sposobem rozmowy. Do zobaczenia!

Plac Defilad 1

NIEDZIELA

Do 31 lipca w Galerii Studio trwa wystawa Fotografie Zofii Rydet. Autorka zawsze marzyła o stworzeniu czegoś, co będzie wzbudzało wiarę w prawdziwość. Czegoś, co zmusi do myślenia. Ta wystawa zmusza z całą pewnością – zachęcamy!

Plac Defilad 1

Do końca roku w Kawiarni Relaks dostępna jest wystawa Monika Starowicz – Plakaty. Dopracowane kolorystycznie i technicznie prace przykuwają uwagę niekonwencjonalną formą i doskonałym warsztatem. Gratulujemy autorce i oczywiście będziemy!

Puławska 48

 

Submit a Comment