Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 22, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Residence Hilda/Florence/Italy

Residence Hilda/Florence/Italy
stylish travellers

Fajnie jest jeździć samochodem po zabytkowym centrum Florencji i ignorować ograniczenia ruchu. Jadąc do Residence Hilda stajesz się mieszkańcem tego renesansowego miasta. Apartament obok Duomo? To wszystko jest możliwe – i możesz go wynająć na tak długo jak tylko potrzebujesz, korzystając przy okazji z nie gorszego serwisu niż ten oferowany w luksusowych hotelach.

 

Valentina, właścicielka apartamentów, miała pomysł, aby stworzyć hotel z przestrzennymi pokojami i własną kuchnią. – Często latałam i znudziło mi się jedzenie w restauracjach każdego wieczoru, kiedy zatrzymywałam się w hotelu. Dodatkowo czasem miałam ochotę na kuchnię i rodzaj jedzenia, do którego jestem przyzwyczajona – mówi. Residence Hilda daje możliwość zjedzenia luźnej kolacji prawie jak w domu, zamówienia lokalnego jedzenia do apartamentu, albo wyjścia do restauracji. Mamy wybór. Valentina zauważa również, że to duży plus dla kobiet, które podróżują same, i nie mają ochoty pójść do lokalu i jeść w pojedynkę.

 

 

2- pokojowe apartamenty dają podróżującym we dwoje możliwość spędzania czasu w dowolny sposób nie naruszając prywatności partnera. Residence Hilda to taki trochę dom, ale bez tych wszystkich obowiązków – w apartamentach możemy skorzystać z serwisu jak pralnia, opieka do dzieci i psów, room service z 11-stronnicową kartą menu czy oczywiście concierge. Dodatkowo możemy przekazać listę produktów i dostaniemy dostarczone do pokoju zakupy spożywcze. Apartamenty są codziennie sprzątane i mają dostęp do wifi. Apartamenty są również przygotowane na przyjazd z maluchem. Valentina i obsługa zapewniają także cudowną opiekę – od pomocy i konsultacji przed przyjazdem po sugestie gdzie zjeść najlepszy lunch czy wybrać się na zakupy.

 

 

Wystrój został zrobiony przez Valentinę i jej rodziców. Jej ojciec, który jest lekarzem, zajmuje się także projektowaniem i osobiście zaangażował się w tworzenie gipsowych wykończeń i nadzorował rzemieślników. Valentina wraz z matką wybierały kolory oraz wyposażenie suites. Niektóre antyki jak wielka szafa na trzecim piętrze, sofa czy obrazy i biurko we foyer, etc. należą do rodziny.

 

 

Zatrzymując się w samym centrum Florencji obowiązkowo musimy wybrać się na spacer zanim wszyscy turyści wyruszą na zwiedzanie miasta – możecie być pewni, że Palazzo Veccio, Most Złotników czy Duomo zachwycą Was jeszcze bardziej.

 

 

Co nam się podoba

Lokalizacja: samo centrum Florencji na ulicy prowadzącej do Katedry.

Darmowy parking oraz wjazd do strefy zamkniętej miasta dla gości hotelu.

Niewielka kuchnia w każdym apartamencie a także możliwość wykupienia śniadań.

Przyjemny, jasny wystrój.

Szybki, bezpłatny internet na terenie hotelu.

Przyjazna i pomocna obsługa.

 

Czytaj inne rekomendacje STYLISH TRAVELLERS

Submit a Comment