Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 20, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Ulubione blogi męskie

Ulubione blogi męskie
Anna Matyjewicz

Kto powiedział, że moda jest tylko i wyłącznie dla kobiet? Wręcz przeciwnie moda męska coraz częściej pojawia się na blogach. My prezentujemy nasze ulubione.

 

VANITAs

Jeden z najpopularniejszych męskich blogów w Polsce. Oliver Waimea, urodził się w Kassel ale od siódmego roku życia mieszka w Polsce. Jest wizażystą, ale to właśnie moda była jego największą pasją.

http://vaniitas.blogspot.com

 

 

Dapper Lou

To blog na którym dominuje stylowa elegancja. Lougè założył bloga, żeby pokazywać męską modę nowojorskich ulic. Początkowo fotografował modę uliczną, jednak bardzo szybko sam zaczął tworzyć stylizacje. Jego ubiór wyróżnia nowoczesność i elegancja.

http://www.dapperlou.com

 

Stay Classic

Stay Classic to blog prowadzony przez blogera, który chciał pokazać jak można ubierać się i wyglądać dobrze za niewielkie pieniądze.

http://stayclassicblog.com

 

Romek Gerald Gello

Kolejny polski blog prowadzony przez młodego blogera – Romka. Na blogu znajdziemy sporo streetwear’owych inspiracji. Nam spodobały się jego lekki, młodzieżowe i świeże stylizacje. Warto zajrzeć na jego bloga!

http://gelardofashion.blogspot.com

 

Steve Booker

Steve to miłośnik mody, ale także fotografii i podróży. Na swoim blogu publikuje nie tylko swoje stylizacje, ale przede wszystkim sporą dawkę postów z podróży. To co najbardziej urzekło nas na tym blogu to niezwykłe i stylowe zdjęcia.

http://www.stevebooker.co.uk

 

MR DYNAMO

Marcin Dąbrowski to wieloletni stylista gwiazd i redaktor mody. Jego blog to subiektywne spojrzenie na modę polską ale też zagraniczną. Warto zajrzeć.

http://mrdynamo.com

 

The Locals

Søren Jepsen to fotograf mody i bloger. W 2007 roku założył stronę na której publikuje najlepiej ubranych ludzi z największych miast na świecie. Na jego blogu znajdziecie modne i oryginalne męskie stylizacje.

http://www.thelocals.dk

Submit a Comment